Виене на свят при затваряне на очите

  • 5 098
  • 9
На какво може да е признак, знаете ли ? На ниско кръвно, проблеми с вестибуларния апарат, анемия ?
Напоследък страшно ми се спи, но го отдавам на новата работа и разката смяна на режима с ранното ставане сутрин.
Обаче като затворя очи, страшно ми прилошава.
Не върви да взема ден, да чакам по опашки и да ида на лекар специално заради това, защото изглежда незначително отстрани, джипити няма да обърне внимание, ще каже: от умора (а може ли наитстина да е от умора?).
Виж целия пост
# 1
Това изобщо не е незначително , защото може да  са  симптоми на доста заболявания . Отиди на лекар - искай направление за невролог и гледай да отидеш на Истински специалист.
в твоя  случай може да се касае от  ниско кръвно +анемия , но това може да потвърди само лекар !   Peace
Не губи време а действай бързо за да получиш правилна диагноза !!!  Peace
Стискам палци да е наред всичко!  Praynig Hug
Виж целия пост
# 2
Възможно е да е от умора или стрес, но пък ако винаги когато затвориш очи ти става зле, наистина потърси лекар. Съвсем различни причини могат да предизвикат подобен симптом. Предполагам, че при личния ти лекар ще ти измерят кръвното, ще ти пуснат кръвна картина, и ако не се открие нищо там ще те пратят да се консултираш с невролог. А и по-добре да отидеш напразно, отколкото да стоиш в неведение.
Виж целия пост
# 3
Ти пиеше някакви антидепресанти, нали? Възможно ли да е странична реакция на тяхното действие? Виж си листовката или попитай лекаря, който ти ги е изписал. Ако той отрече, че има нещо общо, тогава търси специалист, както са те посъветвали по-горе.
Виж целия пост
# 4
Моят мъж постоянно се оплаква от такова виене на свят,не се случва всеки път като си затвори очите разбира се,но казва,че на моменти му се замайва главата,случва се дори когато лежи,казва,че е като да си пиян и като легнеш и затвориш очи все едно си на въртележка.Правил си и много изследвания и консулти с различни специалисти и така и не стана ясно от какво е-дали от кръвното,дали от очилата,дали от шипове и т.н.От 4 месеца обаче спря цигарите и сега му се случва много рядко.
На мен ми се случва да ми се завие свят при резки движения в противоположна посока,но аз не се плаша,защото съм с ниско кръвно и съм свикнала.
Виж целия пост
# 5
А каква ти е професията??
Аз мисля, че може да е от вестибуларният апарат..... Но както са те посъветвали другите - иди на лекар! Нека собственото ти здраве не ти се струва незначително... Днес го имаме, а утре..... ?!  Tired
Виж целия пост
# 6
Аз също мисля , че са вестибуларни кризи  Peace
Виж целия пост
# 7
Да ви се похваля- май е било от преумора и недоспиване. Толкова ми стана лошо на работа, че не можах да продължа да работя и ме пуснаха да си ида у нас. Наспах се три часа следобед, вечерта също си взех съня и всичко се оправи.
Виж целия пост
# 8
Моят мъж постоянно се оплаква от такова виене на свят,не се случва всеки път като си затвори очите разбира се,но казва,че на моменти му се замайва главата,случва се дори когато лежи,казва,че е като да си пиян и като легнеш и затвориш очи все едно си на въртележка.Правил си и много изследвания и консулти с различни специалисти и така и не стана ясно от какво е-дали от кръвното,дали от очилата,дали от шипове и т.н.От 4 месеца обаче спря цигарите и сега му се случва много рядко.
На мен ми се случва да ми се завие свят при резки движения в противоположна посока,но аз не се плаша,защото съм с ниско кръвно и съм свикнала.
Възможно е да  има стеснение на кръвоносни съдове - цигарите са Враг .... Да отиде на съдов доплер !  Peace
Виж целия пост
# 9
Възможно е да  има стеснение на кръвоносни съдове - цигарите са Враг .... Да отиде на съдов доплер !  Peace
Правил си е,няма стеснение.Но има астигматизъм и високо кръвно,което регулира медикаментозно,може и от това да е.Откакто не пуши обаче почти не се е оплаквал.А преди през два дни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия