Нормално ли е?

  • 1 317
  • 22
Отново имам нужда от вашата помощ. Бях на консултация и на прегледа казаха, че главата на бебчо е по-голяма с 1 седмица, а крачетата са по-къси (отговаряли са си на точните седмици - 33 г.с.). Моля ви кажете ми дали има място за притеснения.
Виж целия пост
# 1
Оф, с тия лекари и тъпите им интерпретации  Twisted Evil Спокойно, не виждам проблем - и за Криско какво ли не изговориха преди да се роди - гигантско бебе, дебело бебе, огромна глава, не знам си какво си... пфуй  Tired
Виж целия пост
# 2
Всичко ви е ОК! Спокойно! Има разминавания и с по  3-4 седмици. Кой определя стандарта? Ти може да си с по-дълги крака, аз с по-голяма глава.
Виж целия пост
# 3
Лекарите хем знаят, че няма място за притеснение, хем много говорят - да се направят на компетентни. Не си дават сметка, че за едно немедицинско лице всичко, което кажат, може да се интерпретира по хиляди начини.

От един ехограф не може с категоричност да се каже кое колко му е голямо на бебето. Това е една машина, която изчислява на базата на статистики.

Не му мисли много. Имаш още няколко седмици да се порадваш на бременността си. Не си затормозявай главата с излишни разсъждения.
Виж целия пост
# 4
Отново имам нужда от вашата помощ. Бях на консултация и на прегледа казаха, че главата на бебчо е по-голяма с 1 седмица, а крачетата са по-къси (отговаряли са си на точните седмици - 33 г.с.). Моля ви кажете ми дали има място за притеснения.
Една седмица не е причина да се притесняваш.  Hug
Виж целия пост
# 5
Оф, с тия лекари и тъпите им интерпретации  Twisted Evil Спокойно, не виждам проблем - и за Криско какво ли не изговориха преди да се роди - гигантско бебе, дебело бебе, огромна глава, не знам си какво си... пфуй  Tired

Много точно казано, и наистина аман от тях понякога.   Crossing Arms
Виж целия пост
# 6
Някои лекари се уливат. Какво целят? И без това на бъдеща майка и минават какви ли не мисли през главата...
Спокойно всичко ще бъде нормално. Ако толкова се притесняваш, отиди на друг лекар.
Виж целия пост
# 7
И при мене имаше такива разминавания. Ехографът не е на 100% точен. Спокойно
Виж целия пост
# 8
И аз смятам, че няма място за притеснение. Често се получават такива разминавания, а накрая бебчето си е съвсем добре, здравичко и съразмерно.
Виж целия пост
# 9
Колкото е по-напреднала бременността, толкова по-трудно може да се определят тези размери. Не се притеснявай! Hug
Виж целия пост
# 10
Според мен няма място за притеснения
Виж целия пост
# 11
Ами ,как ще е нормално, ще ти се роди бебе с голяма глава и къси крака.
Тея ,доктори, не се научиха да си мерят приказките. Хем, знаят колко са
чувствителни бременните и пак си редят глупостите  ooooh!
Виж целия пост
# 12
Оф,ей така като вземат да паникьосват хората ooooh!
Виж целия пост
# 13
Не се притеснявай и на мен ми казваха че дъщеря ми ще е с много голяма глава пък си се роди със съвсем нормална.
Виж целия пост
# 14
 Когато бях в 7-я месец докторка ми каза,че бебето ми се развива с 2-3 седмици по-назад.Тогава се паникьосах и не знех какво да направя.Отидох при друг доктор и човека ми обясни,че е напълно нормално ехографите да дават отклонения с 1-2 седмици.Каза ми,че бебето се развива добре за седмиците си.Онази другата докторка заслужаваше да я  #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия