Децата вдигат врява, а сесията наближава

  • 19 999
  • 375
# 90
Плам, стискам и палци и ти пожелавам успех.
Днес ми беше първи ден на очните и да си призная малко се ушашавих. Утре имам висша математика1, дано да не е много сложно.

Лека вечер на всички.
Виж целия пост
# 91
Висша 1 е лесна ... На 8-ми имам ликвидация на Висша 2 и нз какво да правя ...
Виж целия пост
# 92
Успех на всички, на които им предстоят очни и ликвидации Peace

За кой университет имаш впредвид?

Видях, че питаш за СА в Свищов, нея имам предвид.
Виж целия пост
# 93
Видях, че сте зачепкали темата за Висшата матемакита, по отвратително нещо от това няма, скъсаха ме на изпита и на поправката онзи ден на 01.09 си взех ликвидацията. Много съм горда и щастлива от себе си  Grinning Grinning бяхме към 60 човека в една мъничка зала който е от Винс-а знае 62 зала в онова мазе колко е голяма и поголовно ги накъса мен ме пусна. Сега чакам 15.09 че да се почва новата учебна година, а иначе корема и бебчо си растат:))) на 14.09 съм на консултация и ще го видя как рита и шава дано ми кажат и пола че нямам търпение да разбера Simple Smile)) Успешна нова учебна година на всички, на тия с ликвидации и изпита само успех  Hug Hug  bouquet
Виж целия пост
# 94
Спокойно, maminnkata, ще се справиш. Ще сме колежки, но аз съм стопанско управление - четвърти курс. А като си възстанових миналата година правата и аз така като тебе се чувствах. НО - моя извод е, че на "дърти години" се учи по-лесно. Резултата от изминалата година ми е само 6-ци, въпреки бебето и възрастта ми.

А сега нямам търпение да започват очните  Flutter
шушоната благодаря ти много.... значи ще помагаш, а и ще се радвам да се запознаем, че никой познат нямам.... Rolling Eyes

А на всички мамчета да пожелая успешна студентска година Simple Smile)))
Виж целия пост
# 95
Скъпи дружки аз започвам от понеделник до 30ти са очните. Стреснах се само, че в някои дни сме до 21ч от 8 сутринта с един час почивка само Shocked Аз мислех, че колкото по-горен курс ставам, толкова по-лесно ще ми бъде ама нейсе Mr. Green
Виж целия пост
# 96
Аз влизам да се похваля - вчера си взех половината държавен  Laughing демек писмения с 5. Много съм щастлива. Сега трябва да почета за устния, че да се отървавам поне от всичко...
Виж целия пост
# 97
plam_ честито и другия ще го вземеш утре Simple Smile  Hug  bouquet
Dai4eto кой курс си сега??? ние дето сме редовно само да минава тоя семестър другия ще ходя само за изпити и после задочно Simple Smile
Виж целия пост
# 98
И аз от утре почвам очни.Това ми е първият семестър и много се вълнувам.Интересно ми е всичко,но и малко ми е спечено,защото съм новобранец все пак.Може би ще ми е трудно докато свикна,защото ще има да мисля за децата,но пък ще пътувам и вечер ще съм си при тях.
Виж целия пост
# 99
Мама Яни ще чакаме за отзиви, моите очни започват на 19.09. и на мен ми е едно напрегнато и свито. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 100
Здравейте,

Случайно открих темата и искам да помоля за съвет или мнение.Учих 2 години,но миналата година се наложи да прекъсна-Икономика.За частен университет става дума.Искам да се прехвърля да уча в друг ВУЗ и съм се спряла на МВБУ в Ботевград ,но се чудя дистанционно или задочно е по-удачно и какви са предимствата и недостатъците ?  Thinking Най-вече,защото дистанционно има само за 1 специалност,а аз клоня към друга.Но най-вече ме интересува дали мога за запиша магистратура в друг ВУЗ  след това?
Ако има някой да каже и как стои въпроса със СА Свищов?Само редовни студенти ли приемат ? В сайта не можах да открия инфо.

Извинявам се ,ако са ми много питанията,но съм много объркана,а няма и време за много мислене!   bouquet
Виж целия пост
# 101
Miss_Butterfly мисля,че тази тема ще ти бъде от полза  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=373800.0
Виж целия пост
# 102
Мама Яни ,благодаря.  bouquet
Виж целия пост
# 103
Днес мина първият ми ден от очните.Дълго време се лутах докато открия стаята в която трябва да сме(понеже имаше разместване).Намерих я накрая.
Отдавна бях забравила що е то междучасие Mr. Green,през първото не знаех какво да правя,все едно никога не съм била в училище.
Преподавателката беше готина.
Изписах 13 листа.
Малко объркано го написах този пост,но прощавайте,много съм уморена.Децата не плакали за мен и дори слушали много.
Лека нощ от мен.
Виж целия пост
# 104
plam_ честито и другия ще го вземеш утре Simple Smile  Hug  bouquet
Dai4eto кой курс си сега??? ние дето сме редовно само да минава тоя семестър другия ще ходя само за изпити и после задочно Simple Smile
3ти курс. Аз първи бях редовно, ама бременна, а после на другата година се прехвърлих задочно и не прекъснах поне. А като отидох на първите очни гледах така Shocked никой не познаваш, други преподаватели, ама за един семестър се опознахме. Не е страшно милички Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия