Как да постъпя ?

  • 3 084
  • 32
Здравейте !!!
Сега сте напиша и моята история.Значи заедно сте от 5 години и в началото нещата бяха малко трудни тъй като сме от различни градове и се виждахме само през почивните дни.С течение на времето нещата се подредиха обичахме се много и заживяхме заедно,дори миналият февруари се сгодихме.Всичко си вървеше добре купихме си кола,направихме ремонт на апартамента в които живеем сега и мислехме за сватба,но все нямаше време или средства.През този период бяхме винаги доста изморени и не си обръщахме достатъчно внимание. Тогава направих една грешка която никога няма да си я простя,запознах се с едно момиче в скайпа.Мястото на което работех  ми позволяваше да си говорим с нея и така от дума на дума почнахме да си пишем за  неща,не съм имал никакви чувства или намерения да се виждам с нея и да правя това което си говорехме.Това беше само едно увлечение или загуба на време не знам и аз как точно да го нарека.Знаех,че с това нещо сте нараня моето момиче,и още не мога да си обясня защо го правех.И така до момента в която тя разбра и прочете това което сме си писали с другото момиче.Повярвайте ми едва ли е имало по кошмарен ден за мен.Всичко,което бяхме изградили до сега се срина на секундата,тотално загубих доверието и.В момента живеем,тя ми прости,но нещата не са както бяха преди ,постоянно се съмнява в думите ми ,не ми вярва за нищо.Как да постъпя,за да върна отново вярата и в мен.Как да я накарам по бързо да забрави това,което и сторих ? 
Виж целия пост
# 1
Трябва да мине много време. Нищо няма да е както преди. За съжаление - случило се е. Няма да ти чета конско, че-доверието се печели трудно и рухва за миг. Ти си ги знаеш вече тези неща. Ще трябва наистина да си много послушен, ако искаш да вътвят нещата добре.

И да не забравяш цветя, с повод и без повод, подарявай й.


Виж целия пост
# 2
Като си седиш мирен и оставиш
на времето да лекува.Доверие не
се печели лесно,а се губи от много
малко,но това вече си го разбрал.
Поздравления за твоето момиче.
Виж целия пост
# 3
Тоя Скайп,ей, колко семейства разбута.
Ще и мине с времето. Доверието е крехка материя, лесно разрушима, в повечето случаи - непоправимо.
Виж целия пост
# 4
Все едно си написал тази история от мое име. Аз "хванах" моя човек в такава ситуация преди време. И ние сме заедно от 5 години. Само че това момиче което му пишеш от отсрештнта страна бях аз. Скарахме се много жестоко след което се разделихме. Честно да ти кажа нзн кой беше виновен в цялата ситуация. Той обвинява мен че съм го провокирала и съм му правила курвенски номера, а аз обвинявах него че е захапал въдицата. Но при нас отношенията тогава не вървяха. Бяхме разделени 3 месеца след което той дойде да ми се моли и сега пак сме заедно. Промяната която настъпи в мен се състои в това не че не му вярвам, а че вече не ми пука. В такъв смисал, че дори и да забраняваш нещо на някого и да госледиш файда няма. Казала съм му да прави каквото сметне за добре, а после да си носи последствията. Тя ще ти прости не се тревожи за това, но.....нзн може би трябва да и засвидетелстваш че наистина съжаляваш и наистина след този случай си я оценил. Може би това ще ч накара да се почувства по сигурна в теб.
Успех!
Виж целия пост
# 5
Изтрий си скайпа, профилите в ahahaha.bg, флирт - млирт и прочее зарибяващи сайтове и програми, за които може да те упреква, зареди се с романтика и търпение и я гледай само в очите. Друго няма какво да сториш...  Peace
Виж целия пост
# 6
Като внимаваш да не направиш някоя нова глупост, че тогава вече няма да ти се размине. Naughty
Виж целия пост
# 7
Радвай се, че не те е зарязала на секундата...
Ама и вие мъжете сте едни.....вместо да оценявате това, което имате...вие правите всичко възможно да го съсипете...
Момичето ти може и да ти е простило...ама не знам дали ще успееш да "възвърнеш" доверието й към теб....според мен тя винаги ще си има едно на ум за теб..
Ако искаш да се оправят нещата...поговори си с нея, покажи й, че я обичаш...и, че държиш на нея...., че тя е всичко за теб и т.н...
И внимавай следващият път (по-добре е да няма следващ пък, ако не искаш да те зареже)...
Виж целия пост
# 8
Мястото на което работех  ми позволяваше да си говорим с нея и така от дума на дума почнахме да си пишем за  неща,не съм имал никакви чувства или намерения да се виждам с нея и да правя това което си говорехме.Това беше само едно увлечение или загуба на време не знам и аз как точно да го нарека.Знаех,че с това нещо сте нараня моето момиче,и още не мога да си обясня защо го правех.И така до момента в която тя разбра и прочете това което сме си писали с другото момиче.Повярвайте ми едва ли е имало по кошмарен ден за мен.Всичко,което бяхме изградили до сега се срина на секундата,тотално загубих доверието и.В момента живеем,тя ми прости,но нещата не са както бяха преди ,постоянно се съмнява в думите ми ,не ми вярва за нищо.Как да постъпя,за да върна отново вярата и в мен.Как да я накарам по бързо да забрави това,което и сторих ? 


Не че не си имал намерение да се виждаш с нея и да правите разни работи, просто твоето момиче те е хванало, преди да си го направил. Иначе едва ли би си губил времето с мадамата от скайпа, особено след като си знаел, че това би наранило приятелката ти. Просто си си мислел, че тя няма да разбере  Laughing. Еми, грешно си мислил, какво да се прави, случва се. Подценил си я и сега ще си сърбаш попарката. Граденото с години не се е сринало на секундата, ти активно си го сривал през цялото това време, в което си се занимавал с въпросната от скайп. Щом си преценил, че си заслужава да рискуваш доверието на твоето момиче заради онова джиджи-биджи от скайпа и евтиното повдигане на самочувствието ти, следва да си бил наясно, че може и да загубиш. В жалките си опити да получиш всичко, сега нямаш нищо  Mr. Green.

Аз преди няколко месеца се оказах в положението на твоето момиче. Не си тръгнах. Обаче нищо не е същото, не му вярвам, а и откровено казано вече не ми дреме толкова. Щом е преценил, че подобни странични забавления не са проблем и не застрашават връзката, приемам, че няма нищо против и аз да се позабавлявам, ако ми се прииска. Не съм тръгнала да се реванширам, но определено нямам намерение да си слагам спирачки, ако някой ме заинтригува. По простата причина, че той в моите очи вече не е онова, което беше преди. И вече е много по-лесно някой друг да ме изкуши, след като неговата стойност е паднала... Та така, оглеждам си се и когато видя нещо, което да ме устройва повече, ще го пратя по дяволите. И хич не ми е съвестно, че му губя времето. След като той не е имал против да си го губи по разни други, нека да загуби малко и по мен, какво толкоз.  Mr. Green 
Виж целия пост
# 9

Аз преди няколко месеца се оказах в положението на твоето момиче. Не си тръгнах. Обаче нищо не е същото, не му вярвам, а и откровено казано вече не ми дреме толкова. Щом е преценил, че подобни странични забавления не са проблем и не застрашават връзката, приемам, че няма нищо против и аз да се позабавлявам, ако ми се прииска. Не съм тръгнала да се реванширам, но определено нямам намерение да си слагам спирачки, ако някой ме заинтригува. По простата причина, че той в моите очи вече не е онова, което беше преди. И вече е много по-лесно някой друг да ме изкуши, след като неговата стойност е паднала... Та така, оглеждам си се и когато видя нещо, което да ме устройва повече, ще го пратя по дяволите. И хич не ми е съвестно, че му губя времето. След като той не е имал против да си го губи по разни други, нека да загуби малко и по мен, какво толкоз.  Mr. Green 

Момиче,  поздравявам те за позицията ти! Такава трябва да е! Всички мъже са шибаняци, ясно е! Въпроса е да е по-малко такъв Mr. Green . И сега ,моля, да не ми наскачат верните съпругички една през друга да си възхваляват мъжлетата..... Stop

Към автора: дано не се почувстваш обиден от по горе казаното /но и да се обидиш - дреме ми/. По въпроса ти : цял живот краката да й миеш и водата после да й пиеш - малко ще ти е! успех! Outta Joint
Виж целия пост
# 10
Още сте само сгодени, а тя вече се цупи за Скайп приятелките ти.
Утре, като се ожените, ще вземе и за любовниците ти да мрънка.
Зарежи я.
Виж целия пост
# 11
Доверие не се възстановява,но ти може би си податлив към флиртове,а ако бях  аз щях да ти откъсна.....
Виж целия пост
# 12
Ей, не мога да разбера такива жени, честно.
Дай като си с един човек да не разговаряш с останалите хора, жени, да ръсиш глупости и т.н.
Тя ти прави фасони и драми от едни разговори....а за по-сериозните неща???
Не виждам и за какво има да се оправдаваш, за едни разговори....няма смисъл от това.
Ако тя не може да приеме, че ти в крайна сметка си голям човек и имаш право да разговаряш с други хора....да си помисли добре.
Виж целия пост
# 13
... не съм имал никакви чувства или намерения да се виждам с нея и да правя това което си говорехме.

На мен не ми прилича на обикновен, непринуден разговор между скайп-(не)познати.
Виж целия пост
# 14
Изтрий си профилите по сайтове за запознанства, дай й паролата си за скайп - ако желае, да те проверява. При пълна откритост и никакво криене има шанс да я убедиш, че ще изпълняваш обещанията си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия