Кола маска - ролети

  • 976
  • 4
Здравейте! Можете ли да ми препоръчате добра кола маска на ролети.Искам да е някоя, която лесно се отмива и премахва (като Кара), която също лесно да се нанася.
Недоволна съм от колата на Amritalab. Взех си розова и зелената с алое. Розовата първо около 40-45 мин. я държах да се загрява и като тръгвам да нанасям тя повече скубе отколкото нанася. Пък да не говорим, че с зелената колкото и да натисках тази лента, колкото и да дърпах повечето колата оставаше по интимните ми части и много трудно се премахва, направих си и рани, ужас.Пък с тази кола като нацапам нагреватела след това не ми се мисли как трябва да се чисти.
Не съм некадърна в тази сфера и друг път съм си правила, но такъв ужас не е имало май досега, вече втори ден цялата съм червена отдолу.
Виж целия пост
# 1
Az si vzeh posledniq put rolka -italianska pi6e6e ,4e e s med.Strahotna be6e,ve4e samo neq 6te polzvam.Super burzo se raztopi i se nanasq jestoko.Da ne govorim 4e kato drupne6 kosum ne ostava
Виж целия пост
# 2
Despinaa, аз тази с Алое на Амриталаб използвам за крака и ръце, нанасям много тънък пласт /икономична е/, след което, както казва мама Нели, косъм не остава. А ако има останало количество минавам с вече използваната лента и го обирам. Почти не се налага да почиствам след това. Но пък за интимни части наистина не става, дори и за подмишници. Точно поради тази причина изразих притеснения преди 2 седмици в една от подобните теми, то пък като използвах специална за тази област кола успехът беше повече от добър, имайки предвид, че тепърва прохождам в тази област.

Разбира се,следващият път и аз ще разнообразя с патрончета и на други фирми. Човек не спира да търси най-доброто, дори и да е доволен от това, което има. Laughing
Виж целия пост
# 3
Az si vzeh posledniq put rolka -italianska pi6e6e ,4e e s med.Strahotna be6e,ve4e samo neq 6te polzvam.Super burzo se raztopi i se nanasq jestoko.Da ne govorim 4e kato drupne6 kosum ne ostava

Откъде си я взела? Simple Smile

Интересуваме такава, където лесно да се отстранява после, а не да се мажа цялата с олио за да се почиствам. А машинката можете ли да ми кажете как се почиства? Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Перла,лавандула и такава с чаено дърво съм ползвала и не съм имала никакви проблеми Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия