Kakvo da pravq

  • 5 162
  • 75
Здравейте,

аз съм на 28 години (току що навършени) , имам приятел от 2 години.
В началото всичко беше стархотно, както се случва винаги. Той не е цвете за мирисане, но към мен се отнасяше супер. знаех , че по-принцип има проблеми с характера , че прави нещата на пук, че се държи грубо и гадно с жените , но не ме интересуваше , защото с мен не се сържеше така. Постоянно повтаряше колко е различно, как прави неща с мен , които с никоя друга досега и как с мен се държи по начин по които с никоя друга.Пишеше ми по 20-30 смс-а на ден, говорехме по телефона, виждахме се , говорехме за нас и за чувствата ни и т.н.

Какво мислите , че стана? По някое време нещата зашпочнаха да го дразнят.Започна да се дразни ако му напиша смс, започна да не отговаря. Не желае да говорим за нас и акос е спомене нещо, започва да се държи гадно и НАрочно на пук да ми кава гадни неща, вместо хубави само и само да не говорим повече!! Ако кажа нещо, свързано с нас или наши планове- следва скандал и думи от сорта на - "длъжен ли съм да правя тва и онова", " изтербвало ми е тва" и т.н. Имахем планове да живеем заедно ( той понякога преспива у нас ) , тези планове дойдоха от негова страна... сега ако Аз спомена нещо от сорта на - кога ще живеем заедно или ако направя някакъв план за това и следва страхотен скандал и неща като - " изтребвало ми е да жижея с тебе"!!!  Незнам как да се опарвям вече с този човек. Ако не говоя нищо и не споменавям за НАС, всичко е наред, ако не се обаждам и не пращам смс-и също, ако не казвам ч, ч ми липсва и т.н. също. В момента в който стане на въпрос и кажа нещо и избухва. Защо??? Казва , че му е псинало от тия "глупости". Незнам какво става, иначе секса си е същия, все така страстен и без проблеми никакви! КАк баче да се справя с това? Тези дребни неща( колкото и да е странно) мен ме правят щастлива, а той съвсем нарочно ги избягва и се стреми да ми е гадно сякаш!започна да се държи адски грубо, когато аз кажа нещо по въпроса и той ми отговори , че не миу е до това ( което става всеки ден), а аз подължа ис ледват страхотни крясъци и викове и обиди вече дори!Нарича ме МА, защото знае , че това ме обижда и после ми казва , че било нарочно за да се разкарами да не му говоря ГЛУПОСТИ? ТОва глупости ли са? Колкото и да му е писнало на един човек от мили и романтични неща, чак пък толкова?Какво да напарвя? Как да се справя с такъв човек? аДайте съвети, много съм нрщатсна така, по цял ден - всеки ден почти плача, дори когато съм на работа. Вчера например станах,оправих се, обялкох се и отидох на работа, беше ми спокойно и хубаво. Обадих му се да го питам кога ще ходим на море и такъв скандал станаа, започна да вика - " Когато искаш тогава си ходи МА"- пр положение че сме се разбрали да ми каже кой дати може!!започна да ме обижда, разплайах се в трамвая.После каза, че понеже съм била нагла и нахлана  съм питала за едно и също нещо по 20 пъти и съм го притискала да и отговори , затова така се дътржи!? Това означава ли че съм Ма и всички други неща обаче.Аз птам защото искам да си наарвя план, няма ли по човешки начин да се държи с мен?! какво да правя?
Виж целия пост
# 1
Не си му интересна вече. Разкарай го.
Виж целия пост
# 2


направи се щастлива
Виж целия пост
# 3
Вече не си специална за него и се държи с теб по същия начин, както и с останалите жени, демек като задник.
Честито!

ПП Бий му дузпата и бягай наделече!
Виж целия пост
# 4
Даже не ти прочетох поста до край,нямаше нужда.Бягай далече от този мъж!В началото на една връзка,всеки се старае да скрие недобрите си качества,но това е до време,един ден всеки блесва в истинската си светлина.Така че бъди сигурна,той е такъв,какъвто е в момента,а не какъвто е бил в началото.На 27 години си,не си губи времето повече с него.Представи си какво ще стане когато имате дете...Дано не позволиш да се стигне до там,че тогава нещастницата няма да си само ти!
Виж целия пост
# 5
разкарай го докато е време.няма смисъл да търпиш такова отношение.имай малко себеуважение Naughty
Виж целия пост
# 6
Добрата стара приказка за лошото момче и феята, която ще го промени.
Виж целия пост
# 7
Няма смисъл да го търпиш. Една връзка трябва да ти доставя удоволствие и щастие, а не тъга и сълзи. Намери си някой, който ще те цени и уважава.  Hug
Виж целия пост
# 8
Разбирам, ако имаш мазохистки наклонности-стой при тази отрепка, ама ей така да позволиш да ти мачка душата.......Намери сили, начин да се оттръскаш от него! Казвам оттръскаш, защото е като курешка от врабче, минало над теб и те посрало, та леко, но същевременно рязко изтръскай ескремента от себе си!
Виж целия пост
# 9
Просто не разчитай на него за нищо и го отклони от живота си по възможно най-бърз начин. Ще си спестиш много неприятности.
Виж целия пост
# 10
Каквото е било,било е в началото,сега вече е той самия.Вече си една от всичките.И за какво ти е такъв?Само не се заблуждавай,че би се променил,ще бъде голяяяяма грешка от твоя страна.
Далеч от такива екземпляри.
Виж целия пост
# 11
Ти си знаеш, само не забременявай.
Виж целия пост
# 12
Ами... вероятно той е скъсал с теб. Не го търси повече.

Успех! Hug
Виж целия пост
# 13
Каквото е било,било е в началото,сега вече е той самия.Вече си една от всичките.И за какво ти е такъв?Само не се заблуждавай,че би се променил,ще бъде голяяяяма грешка от твоя страна.
Далеч от такива екземпляри.

Ако ти се намира някой лев, предлагам следващото ти обаждане да е от морето. Ако има такова, разбира се. А и ти защо не му говориш на "ма"? То е видно, че е един *утьо. Ай, сиктир!
Виж целия пост
# 14
Винаги съм се чудила при такива ситуации - хората нямат ли поне малко гордост?

И на първата реплика - "ходи си, където си искаш, ма" - ще му обърна веднага гръб и няма ни да ме чуе, ни да ме види.
А, може и преди това да го наритам  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия