Знаете ли нещо за 99 ЦДГ БРЕЗИЧКА и г-жа Цанова и г-жа Цинцарска?

  • 2 217
  • 5
Приеха ни в 99 ЦДГ БРЕЗИЧКА и г-жа Цанова и г-жа Цинцарска ще са ни учителките. Останахме много очаровани от първата родителска среща, но ми се иска да разберем нещо повече за градината и учителките, ако вече имате опит с тях?
Виж целия пост
# 1
Ние сме там , но при Цветанова/другата ни госпожа още не беше определена на родителската/.И на мен ми направиха много добро впечатление на роителската- бяха директорката и госпожата ни.
Педиатърката ни каза, че това е много хубава градина , като цяло.
Надявам се всичко да е наред.Хареса ми това, че разделят децата и ги приемат на 3 етапа от 1ви, 7ми и 14ти септемви, за да могат да обърнат повече внимание на новите мъници.
Виж целия пост
# 2
Ние сме там , но при Цветанова/другата ни госпожа още не беше определена на родителската/.И на мен ми направиха много добро впечатление на роителската- бяха директорката и госпожата ни.
Педиатърката ни каза, че това е много хубава градина , като цяло.
Надявам се всичко да е наред.Хареса ми това, че разделят децата и ги приемат на 3 етапа от 1ви, 7ми и 14ти септемви, за да могат да обърнат повече внимание на новите мъници.

Е, Цветанова вече не в Брезичка, въпреки гръмкото обещание пред 30 родители на първата (засега и единствена) родителска среща.
От днес - без естествено аз в частност, като родител, да съм предупредена, че следобед ще взема детето от напълно непознат за мен човек.
Много некоректна постъпка. Изумена съм.
Виж целия пост
# 3
Да, много неприятно.Сега звънях в градината.Константинова  е новата г-жа , и е за постоянно.Много харесвам Цветанова и съжалявам, че няма да учи детето ми вече.
Наистина много некоректно да не ни предупредят!
Вчера , когато взимах детето беше отново Димитрова, и си помислих, че Цветанова е болна.Явно е останала и следобед , заради децата.Бях с много добро впечатление за градината от родителската среща- а сега разбирам за промени в нашата група от форума!
Виж целия пост
# 4
Да, много неприятно.Сега звънях в градината.Константинова  е новата г-жа , и е за постоянно.Много харесвам Цветанова и съжалявам, че няма да учи детето ми вече.
Наистина много некоректно да не ни предупредят!
Вчера , когато взимах детето беше отново Димитрова, и си помислих, че Цветанова е болна.Явно е останала и следобед , заради децата.Бях с много добро впечатление за градината от родителската среща- а сега разбирам за промени в нашата група от форума!
Ами да, именно по този повод звънях на директорката, защото си мисля, че беше редно поне някакво съобщение да има изнесено, както и телефон за контакт с новата учителка - ми не можело предварително.
Аз също харесвах Цветанова, но пък от друга страна със сигурност е по-добре щом не се чувства удовлетворена, да се разделим. Просто това не беше правилният начин. Искрено се надявам такива случки да са изключение.
Днес Димитрова ме увери, че се грижат добре за децата и че случилото се не бива да ме притеснява. Дано.
Виж целия пост
# 5
хм, странна работа. ние сме в групата на цинцарска и цанова, не знаех, че има някаква ситуация в другата група. не позначам предварително госпожите, но ми се виждат готини. детето ги харесва, естествено вече има и предпочитания. смятам, че добре тръгнаха нещата и се надявам също така добре и да продължат Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия