Майки,кърмили през ЦЯЛАТА бременност,по-рано ли родихте?

  • 1 024
  • 13

Анкета

Кога родихте?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

Наистина ли има опасност от преждевременно раждане ако майката кърми в последните месеци.(на теория ясно,но да видим на практика)
Виж целия пост
# 1
Аз не, защото беше планирано секцио, но пък нямаше никакви признаци на раждане. Дори и преждевременните контракции ги нямах (на които се "радвах" през първата ми бременност)
Всичко е индивидуално.

Допълвам, разликата в теглото на двете ми бебета беше 200гр, първото преносено 5 дни, второто все пак насила извадено 10 дни преди термин.
Виж целия пост
# 2
Ще следя темата, че с първото бях с ужасни контракции от 20г.с. до края.
Сега цокаме в неусвяст и как ще я караме за напред акъла не ми стига  newsm78.
Виж целия пост
# 3
just_an_ODDalisque, извинявай за спама, но искам да следя темата!  Hug
Виж целия пост
# 4
Който иска,да се записва да следи,точно за това е темата-за информация на нези,на които им предстои.

засега резултатът е в наша полза  Grinning
Виж целия пост
# 5
Не, не съм родила по-рано. Второто го извадиха два дни преди термина, без да имам никакви признаци, че ще раждам. Предполагам ако го обяха оставили щях да пренося.
Виж целия пост
# 6
 Hug
Виж целия пост
# 7
Родих на термина.
Виж целия пост
# 8
Преносих с 9 дни, а уж все ме изкарваха с неспокойна матка  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Аз родих два дни преди термина който си бях определила тоест точно на времеSimple Smile
контракций по време на, или след кърмене не съм имала, дори в края на бременноста

гласувах с на термина, защото по официалния термин трябваше да съм родила един ден по рано
Виж целия пост
# 10
Преносих 5 дни, а се бях настроила, че като каката ще се роди няколко дни преди термин, така че не мисля, че има връзка с кърменето Simple Smile
Виж целия пост
# 11
и двата пъти родих на термина, като се има предвид че по-големия още си хапва от мен.
Последните дни от бременността, когато сучеше ми се стягаше корема, но без болка - просто подготвителни контракции.
Виж целия пост
# 12
И аз родих почти на термин. С първата си бременност имах контракции от 6-тия месец, но втората нямаше и помен от тях. Не съм спирала да кърмя през цялата бременност, така че успех   Hug.
Виж целия пост
# 13
 При мен се наложи предизвикване в 37г.с, поради изтичане на води в следствие на инфекция, и никакви контракции. Бебето отговаряше на 36г.с. и беше 3кг/50 см (колкото и първото, което преносих с 8 дни). Карах проблемна бременност, която започна със синдром на изчезващия близнак и прокървяване. Понеже имам един фалстарт в 6-7г.с, рязко ограничих кърменето от 7-8(поне) на 3-4.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия