гъбички по ноктите на краката

  • 6 301
  • 11
Здравейте , мами !
Моля , да споделите ако сте имали същия проблем и какво решение намерихте , както и при кой лекар ходихте !
Виж целия пост
# 1
ima edin spirt po aptekite kazva se ANTI MICO BETA. (antimikobeta) stryva okolo 1 lev. maje6 se okolo 2 sedmici maksimum i ve4e nqma6 gubi4ki po noktite. ako e po kojata na krakata- vzima6 lamizil krem. USPEH!
Виж целия пост
# 2
Незнам как ще ти прозвучи - смесва се урина със сол .Хубаво разбъркваш докато се разтвори солта -дастане наситен разтвор.Потапяш засегнатото място и го държиш 10-15 мин.
Повтаряш колкото пъти имаш възможност за деня.
Тази рецепта е от една тибетска книга и е изпробвана многократно и има ефект.
Помага за всякакъв вид гъбички.
Виж целия пост
# 3
казаха ми за лекарството Екзодерил, някой пробвал ли го е за този проблем?
Също така искам да питам, вярно ли е, че при гъбички по ноктите трябва да се избягва лака за нокти?
Виж целия пост
# 4
вярно ли е, че при гъбички по ноктите трябва да се избягва лака за нокти?
Точно обратното-препоръчва се засегнатите нокти да се лакират.
Виж целия пост
# 5
ima edin spirt po aptekite kazva se ANTI MICO BETA. (antimikobeta) stryva okolo 1 lev. maje6 se okolo 2 sedmici maksimum i ve4e nqma6 gubi4ki po noktite.
  Де да беше така лесно...
Виж целия пост
# 6
Аз съм ползвала Екзодерил, но за ноктите на ръцете и съм много доволна. Всъщност то напълно ми реши проблема, но през периода когато се лекувах с него не ползвах лак. Първо си изрязох ноктите максимално ниско и след това по два пъти на ден/сутрин и вечер/ ги мажех с Екзодерил. След намазването минимум половин час е хубаво да не се мокрят ръцете. Предполагам че по същия начин би подействало и за ноктите на краката.
Виж целия пост
# 7
Ако гъбичките са по ноктите, има един безцветен лечебен лак Батрафен.
Виж целия пост
# 8
Scholl имат доста продукти предимно за крака - спрейове и кремове, предполагам, че имат нещо подходящо. Аз съм ползвала едно мазило за мазоли и спрей за крака.
Виж целия пост
# 9
Много мерси за отговорите , ще изпробвам различните варианти и ще пиша пак ! До скоро ....
Виж целия пост
# 10
Майка ми постигна ефект ,но с голямо постоянство,като потапяше пръстите си в съд пълен с оцет(силен).Нищо друго не и помогна.Процедурата я правеше всяка вечер.
Виж целия пост
# 11
Аз от 2 месеца ползвам Батрафен и доста помогна, то се води, че 3 месеца трябва да се ползва, но мисля, че съм се излекувала, съвсем малко е останало и би трябвало като израсне още малко нокътя и тази засегната част да се махне. По принцип най-бързо май се лекува ако ти изпишат нещо за пиене, но много са вредни тези антибиотици или там каквото ти изписват, най-добре ще е ако се справиш с проблема с мазила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия