Д-р Иларион Ванков - отзиви

  • 5 825
  • 2
  Известно време лекувахме синът ми /на 2,5 г. е/ при класически хомеопат. Ефект имаше, но се отказах от услугите на хомеопатичката, заради грубото й и арогантно отношение.
 
    Моля, споделете мнението си за д-р Иларион Ванков:
  * актуални цени на услугите му;
  * откривате ли го, когато го търсите, отзовава ли се винаги, оставя ли заместник, ако отсъства;
  * търпелив ли е към децата; 
  * при спешност /например висока темп. на дете/ посещавате ли го или ви консултира по телефона?
   Прочетох мнение за високи потенции, но мен лично не ме притеснява лекарството или потенцията му, ако виждам положителните резултати.
Виж целия пост
# 1
Ние се лекуваме при него и мога да кажа само суперлативи!!! Невероятен човек, много отговорен към пациентите, с широки познания. Ако ви вземе, сте късметлии. Това е моето мнение.

Първоначалният му преглед-интервю е сто лв., после 40.  Отзовава се винаги. Не знам за заместник, сега му предстои пътуване за два месеца и аз се притеснявам в чии ръце ще ни остави...не съм питала още.
Мисля, че би ви посетил у дома в краен случай, висока Т не е такъв, за Т не дава абсолютно никакви понижаващи, дори при 41 гр...

Към децата...търпелив е в смисъл, че той по принцип е търпелив, но не е супер предразполагащ.

В кабинета при него работи и д-р Рогелова, която е педиатър по специалност и веднъж се консултирахме и с нея, и тя ми се видя страшно приятна и предразполагаща. Някъде обаче тук бях чела, че съб/неделя си изключвала тел, не знам дали е вярно, това би ме притеснило, но лично от нея останах с много добри впечатления.
Виж целия пост
# 2
Благодаря nizza !

След твоите отзиви съм по-спокойна за избора си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия