Помощ!!! Градинското ми парти се проваля

  • 1 166
  • 11
Помощ!!! Градинското ми парти се проваля заради времето.

Бях планирала рождения ден на дъщеря ми (3г.) за на двора, а сега явно ще трябва да го направим вътре. Имате ли идеи за забавление на деца от 3 до 5 г. на закрито.
Най ме притесняват маладежите, които са по-големи (5 г) защото нито имам опит с такива, нито пък подходящи играчки - притеснявам се да не им е скучно
Ще съм благодарна на всякакви идеи Simple Smile Hug
Виж целия пост
# 1
Помощ!!! Градинското ми парти се проваля заради времето.

Бях планирала рождения ден на дъщеря ми (3г.) за на двора, а сега явно ще трябва да го направим вътре. Имате ли идеи за забавление на деца от 3 до 5 г. на закрито.
Най ме притесняват маладежите, които са по-големи (5 г) защото нито имам опит с такива, нито пък подходящи играчки - притеснявам се да не им е скучно
Ще съм благодарна на всякакви идеи Simple Smile Hug

Опитай се да намериш свободно клубче. Иначе аз вкъщи детски рожден ден не си представям да правя. Много разправия.
Виж целия пост
# 2
Да, благодаря ти - мислих и за това, ама РД е в сряда и освен, че е късно да променям - вече съм накупила 100 неща Simple Smile

Ще видим какво ще стане - който си играе с огъня - аз хем слушах прогнозата за времето ама.... все си мислех, че няма да познаят Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Опитай с аниматор. От детските центрове обикновено предоставят, макар че може би е късно. Ако не - с разни игрички от сорта на ""лети, лети ..." и така да отпадат едно по едно децата, конкурс за най-добре танцуващо дете, за най-добра песен, трябват ти и някакви дребни награди.  newsm78, други игри със състезателен характер не се сещам, но и не трябва да се организира цялото време на децата, добре е и да поиграят свободно. Успех на партито!
Виж целия пост
# 4
За по-големите деца можеш да вземеш разни картинки за оцветяване и после да направите изложба.
Ако имаш конструктори - това върви от 1 до 6 години  Wink
Весело изкарване!
Виж целия пост
# 5
Кофа Лего дупло ще ви свърши идеална работа.
И аз съм замислила градинско парти и при дъжд това ще ми помогне.
Виж целия пост
# 6
Ето и една идея за игра на закрито за 4-6 годишните деца.
Купи 15-20 балона. Напиши на малки листчета задачи: "Изпей любимата си песен", "Скочи 10 пъти на 1 крак", "Направи кълбо напред", "Измисли танц", "Кажи 1 гатанка" и т.н. Слагаш листчетата в балоните, надуваш ги и ги връзваш. Пускаш балоните в стаята. Всяко дета трябва да си избере балон и да го спука с дупе или с ръце. А след това да изпълни написаното на листчето. Можеш да даваш и "награди".
Още една идея - Може да си направите "Мини мюзик айдъл" с жури. Или модно ревю.
Весело изкарване!
Виж целия пост
# 7
Ми що не оставиш децата сами да си играят? На нашите рожденни дни се сабират много деца и винаги намират как да си играят.На последния рож. ден най малкото беше 2г и 6м а най голямото на 12г .Е всеки си намери с какво да си играе!
ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ!  bigdance2

  party023 smile3510 1swing
Виж целия пост
# 8
Много благодаря на всички - определено ми помогнахте  Hug и успокоинте
А, това с балоните непременно ще го пробвам  Peace

Партито е днес -  Wink
Виж целия пост
# 9
Тогава - стискам палци децата дасе забавляват, а ти да не трябва да събираш посудата си от земята! Хубав рожден ден ти желая!
Виж целия пост
# 10
Весело изкарване. Дано всички да се забавлявате страшно много. Tada
Виж целия пост
# 11
Здравейте,

Партито мина  Peace- беше страхотно Wink! Всичките ми притеснения се оказаха напразни.
Благодаря отново на всички за идеите - ще ги използавам по-нататък когато бебешорите порастнат още малко.

До игри изобщо не се стигна - гласа ми изобщо не можеше да се чуе  на общия шумов фон newsm78
Децата се забавляваха чудесно и сами - играха си с балоните с хелий и другите балони, гониха се и въобще не им беше до мен и моите измислени игри. Дегизировката ми като Пипи дългото чорапче впечатли повече родителите - от децата никой не ми обърна внимание освен дъщеря ми, която ме попита защо съм облечена така и каза, че не и харесвам  hahaha - е, отидох да се преоблека.
 
Подаръците които бях приготвила за игрите бяха зрънчо с подарък - раздавах ги на децата при тръгването  Grinning Но най-важното е че всички се забавляваха, особено рожденичката, която беше направо в еуфория и не реагираше нито на името си, нито на подаръците от един помент нататък - от тичане и беснеене.

Много съм доволна - въпреки че в момента къщата ми е на вили и могили и ме чака след работа да я оправям, но това е нищожна цена за този чудесен купон  Grinning

За майките, които ме посъветваха просто да отавя децата да си играят   bouquet - тогава нямах представа колко са прави, но вече ще знам Simple Smile

Аааа  забравих да кажа - нямаме нищо счупено  Mr. Green - освен една чаша и то не от децата  Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия