Кого харесвате като мъж.....

  • 11 988
  • 386
Моля, абстрахирайте се от факта кой от коя партия е. Заложете на излъчване, медиен чар и т.н.  Grinning
Виж целия пост
# 1
Пльокккккк  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Пак да си кажа - Костов.  Blush

Има ли нормална жена да харесва Доган?  #Crazy
Виж целия пост
# 3
За Доган не знам, но честно ти казвам Блонди, не знаех че има жени, които харесват Костов като мъж  hahaha

В никакъв случай не искам да те засегна, въпрос на вкус  Laughing
Виж целия пост
# 4
Георги Първанов, не ми допада партията му, но ми е симпатичен, защото на моменти прилича на баща ми Simple Smile
Иначе като мъж - никой.
Виж целия пост
# 5
Ако и мъжете искат да участват в анкетата, да дадат списък за анкета на дамите в политиката.

Виж целия пост
# 6
никой от изброените Laughing
Виж целия пост
# 7
Емото К. ми допада, има нещо зъмско в него, мммммм.Срещала съм го веднъж на Патриарха, с едни големи, тъмни очила, леко кежуъл, както е модерно да се казва.....
Виж целия пост
# 8
Емил Кошлуков, или по-точно гласа и дикцията му  Crazy
Виж целия пост
# 9
но честно ти казвам Блонди, не знаех че има жени, които харесват Костов като мъж  hahaha

Има, има, аз познавам и други. Мургав, висок, на мен поне ми е симпатичен и мъжествен много  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Кошлуков.
Има...секси глас Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Горкият Доган...де и на изборите да беше така  Grinning
Виж целия пост
# 12
Никой
Виж целия пост
# 13
Кошлуков може би е единственият от изброените, който ми е симпатичен по някакъв начин. Ама и това е изсмукано.
но честно ти казвам Блонди, не знаех че има жени, които харесват Костов като мъж  hahaha

Има, има, аз познавам и други. Мургав, висок, на мен поне ми е симпатичен и мъжествен много  Simple Smile
Визията му за мен е на по-голям мангал и от Доган, ша мъ прощаваш.
Виж целия пост
# 14
но честно ти казвам Блонди, не знаех че има жени, които харесват Костов като мъж  hahaha

Има, има, аз познавам и други. Мургав, висок, на мен поне ми е симпатичен и мъжествен много  Simple Smile

Е, явно има, а за мен е направо непонятно.  Laughing

От изброените най-симпатичен външно ми е Георги Първанов, но чак да го харесвам като мъж не бих казала.

Водещият класацията Кошлуков, след ония слухове, че е на другия бряг, нещо не мога да го възприема като мъж  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия