резултати от амниоцентеза-помогнете

  • 5 861
  • 19
Здравеите момичета,на 15.06 ми правеха амниоцентеза и ми казаха да се обадя след около 10 дни за резултатите. Извадих няколко телефона от интернет на Майчин дом София, днес звъня цял ден , но никои не ми вдига, затова ако някоя мама е правила тази манипулация и има телефони ми пишете! Praynig  bouquet  Това чакане ще ме убие!!!!!!!
Виж целия пост
# 1
От жалкият си опит с такива служби знам, че работа по телефон не се върши. Не можеш ли да отидеш на място да си вземеш резултатите?
Виж целия пост
# 2
Аз съм от Плевен, а то е в София, казаха ми че трябва да се обадя по телефона за съжаление.
Виж целия пост
# 3
Бъди упорита може да пробвах рано сутрин между 8-9 ч дано са там.
Стискам ти палцида са добри резултатите.
Виж целия пост
# 4
Анито, не мога да помогна за съжаление, тъй като аз и двата пъти си правих амниото при моя доктор, който е в Шейново. Звъни упорито на телефоните, които са ти дали или опитай да изровиш от интернет някакви други телефони, на които евентуално могат да те насочат кого да питаш. Потърси клиниката на д-р Кременски, тъй като точно там се обработват всички резултати от амниоцентези. Друго незнам какво да те посъветвам.
Като гледам обаче не са минали 10 дни от вземането на пробата, не съм убедена, че ще са готови резултатите ти. По принцип има някакъв период, в който взетата проба се подлага на разни изследвания. Тоест не става от днес за утре със сигурност. Аз специално и двата пъти чаках по 3 седмици за резултатите. Когато амниото е правено в Майчин дом обаче май чакането е по-кратко, но при всички случаи не е една седмица, колкото реално е минало от твоето амнио до момента. Нека каже и някой, който там е правил, но на мен ми се струва, че е малко рано. newsm78
Виж целия пост
# 5
9172268 или 9172473 http://www.lmpbg.org/index.html
Първият телефон е този, на който можеш да ре разбереш резултата, а на втория телефон отговаря проф. Кременски, само че работното им време, мисля беше докъм 15 часа. Резултата от бързия тест става за 5 работни дни /моят беше готов още на четвъртия/, а резултата от цитогеничния тест става за около месец. Така че вече сигурно теста за трите тризомии ти е готов. Успех!
Виж целия пост
# 6
tintin35, благодаря ти много! Какво е това тримозоми? Аз правих амниоцентеза заради риск от синдрома на Даун, който ми  е 1:190-това ли е?
Виж целия пост
# 7
От жалкият си опит с такива служби знам, че работа по телефон не се върши. Не можеш ли да отидеш на място да си вземеш резултатите?

Не е така.
И на нас ни казаха резултатите по телефона пък чак след месец си ги взехме..
Лошото е че сигурно телефонния номер който имам вече не е актуален-  от преди три години .
дали няма някой с по свежи телефонни номера ?
Виж целия пост
# 8
tintin35, благодаря ти много! Какво е това тримозоми? Аз правих амниоцентеза заради риск от синдрома на Даун, който ми  е 1:190-това ли е?

Тризомия е хромозомно отклонение,  при амниоцентеза се правят три тризомии по синдром на Даун, на Едуардс и на Патуа мисля че беше.
Наистина първата част излиза бързо, втората след 20-тина дена.
Виж целия пост
# 9
re ge вече ти е отговорила - първия резултат е за трите тризомии 13, 18 и 21, тоест синдром на Едуардс, Патау и Даун.
Виж целия пост
# 10
Имам този телефон 029172268 На него отговаря доц.Георгиева.И на мен не ми вдигаха с дни,но бях по-настоятелна.
Миналата година и аз правих амниоцентеза в Майчин дом-София.Моят риск от БХС беше много по-висок от твоя,но за щастие резултата от амниото беше супер.
Пиши какво е станало като се свържеш.
Виж целия пост
# 11
Здравейте мами, днес се свързах с Майчин дом софия и резултатите са ми добри-бебо е здраво! Направо се разревах от щастие, много съм щастлива! Laughing Благодаря на всички мами, които ме укоражаваха!  bouquet и успех на тези които ги очаква това изпитание!
Виж целия пост
# 12
Анито
ЧЕСТИТО хубави новини
Желая ти от сърце леко доносване на бременността и едно прекрасно бебче на финал.
Виж целия пост
# 13
Здравейте мами, днес се свързах с Майчин дом софия и резултатите са ми добри-бебо е здраво! Направо се разревах от щастие, много съм щастлива! Laughing Благодаря на всички мами, които ме укоражаваха!  bouquet и успех на тези които ги очаква това изпитание!
Следях темата и чаках добра новина.Много се радвам Hug
Виж целия пост
# 14
Анито,

радвам се за добрите ти резултати. Минала съм по този път и знам какво напрежение.
Желая ти оттук нататък безпроблемна бременност и здраво бебче.  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия