Гланц за устни - Тема 3

  • 90 789
  • 658
Нова тема за всякакви гланцове за устни!   party006  #Milti   party006

   
Старата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=383163.0
Виж целия пост
# 1
Хоп в новата темичка.Ще ходя да тествам Гош в един магазин зареждат дайте идея за хубав розов и прасковен цвят? Hug В смисъл номерца Simple Smile
Виж целия пост
# 2
На Гош имам първите два гланца. Номер 102 и 106
Виж целия пост
# 3
Жаки, благодаря ти  bouquet
Интересувам се дал имат цвят или са по-скоро за блясък Hug
Виж целия пост
# 4
Има, да. Не е супер наситен цвета, но определено си личи. И на вкус са много приятни. Нещо между мента и плодчета Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Гланцовете на EVELINE, за които писах в старата тема са в тубички, с плодов аромат.
Orange, за който споменава една мама е точно единия от тези, които си купих. Наистина е много приятен цвят. Другият ми е Sweet cherry - той също много ми харесва като цвят.
Виж целия пост
# 6
Хайде и аз... Blush Гласувах за Lancome.

Последно си купих ето тези:

Arizona Peach                                                                          Piha Black

     

И съм много доволна  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
запис  Hug   това по-горе черен гланц ли е????? Thinking
Виж целия пост
# 8
И аз тук Party Някой да е пробвал вече новите гланцове на Лореал от колекцията Студио Експерт? Днеска гледах новите им бази за фдт-и и изведнъж мернах поне към 5 цвята,които автоматично ми хванаха окото Crazy
Виж целия пост
# 9
запис  Hug   това по-горе черен гланц ли е????? Thinking

Да, ама той не стои така... Wink
Виж целия пост
# 10
Харесвам Ланком, Есте Лаудер, Кларанс 

запис  Hug   това по-горе черен гланц ли е????? Thinking

Да, ама той не стои така... Wink
А как стои , че ми стана интересно  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
И аз тук Party Някой да е пробвал вече новите гланцове на Лореал от колекцията Студио Експерт? Днеска гледах новите им бази за фдт-и и изведнъж мернах поне към 5 цвята,които автоматично ми хванаха окото Crazy
Mоже ли да пуснеш снимка, че не се сещам за нова серия на Лореал  Blush
Виж целия пост
# 12
Харесвам Ланком, Есте Лаудер, Кларанс 

запис  Hug   това по-горе черен гланц ли е????? Thinking

Да, ама той не стои така... Wink
А как стои , че ми стана интересно  Simple Smile


Ами единия вариaнт е върху червило, а другият е директно. Като го сложиш директно седи като sheer боровинково... Пълно е с едни брокати, на живо е по-интресно.. Wink Върху червило се слага за дълбочина и за лек dark ефект - върху ярки цетове, примерно червено или цикламено... в тоя вариант още не съм пробвала.
Виж целия пост
# 13
Noir, снимка ще може ли? Звучи ужасно интригуващо.
Виж целия пост
# 14
И аз тук Party Някой да е пробвал вече новите гланцове на Лореал от колекцията Студио Експерт? Днеска гледах новите им бази за фдт-и и изведнъж мернах поне към 5 цвята,които автоматично ми хванаха окото Crazy
Mоже ли да пуснеш снимка, че не се сещам за нова серия на Лореал  Blush

Търсих доста време,но не мога да открия още  ooooh! Днес в магазина жената ми каза,че серията е най-новата на Лореал - пусната е преди 1 седмица,а преди 2 дни е вече и в някой магазини,но не във всички. Щом тук (Англия) са я пуснали на скоро,може би в България още не е излязла newsm78 Онзи ден съвсем слчайно се натъкнах на тяхна база в ибей и днес видях и всички останали продукти. Ще продължавам да търся снимки  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия