Здраейте!Съжалявам,ако има вече подобна тема,търсих,но не успях да намеря това,което ми трябва и затова ви пиша!
Знам,че не е болка за умиране,знам,че има много по-тежки случаи от мен и неща,но въпреки всичко не издържам вече.Бях на 17,когато ми излезе за първи път херпес на устата.Не ми излизаше често.2-3 пъти на година.Преди 2 години ми излезе за първи път и генитален херпес.Излиза ми 1 мъничко и минава за 3-4 дни.По тежко протичаше този на устата.Сега на устата ми излиза веднъж годишно.На гениталиите не ми излиза по 2-3 месеца и после за 1 месец ми излиза по 2 пъти.Всеки път си казавам има толкова по-тежки неща от това,но всеки път изпадам в бурните депресии...Младо момиче съм на (20г.)  и ми писна вече с тези неща.Цял живот съм се пазила,родителите ми и те са доста предпазливи хора.Имам брат,който на 2 годинки се разболя от левкимия и оздравя!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! И цял живот сме обременени с тези болести.Та този месец и на устата и отдолу ми излезе едновременно.На устата мина за 1 седмица,но от 1 седмица си седи подутинка,която не е пълна с нищо но си стой подуто.Не сърби,трепти,нищо не става.Ходих до виросулогията,но отидох късно и нямаше никой.(в София).Моля ви,ако някой е ходил там на лекар да ми препоръча и да ми каже горе-долу как седят нещата и с парите...Благодаря Ви много!
Виж целия пост