Хотел Маджестик-Слънчев бряг

  • 4 741
  • 18
Здравейте.Събирам отзиви за този хотел.Бих се радвала, ако някой е ходил да сподели как е храната, обстановката, стаите, чистичко ли е и такива работи.Два пъти съм ходила до там, но не съм влизала вътре да разгледам хотела, а съм отсядала само на баровете до басейна и този, който е на плажа.Изглеждаше супер спокойно и приятно, но не знам качеството им на обслужване и храната как са, понеже е с включена вечеря
Виж целия пост
# 1
Здравейте.Събирам отзиви за този хотел.Бих се радвала, ако някой е ходил да сподели как е храната, обстановката, стаите, чистичко ли е и такива работи.Два пъти съм ходила до там, но не съм влизала вътре да разгледам хотела, а съм отсядала само на баровете до басейна и този, който е на плажа.Изглеждаше супер спокойно и приятно, но не знам качеството им на обслужване и храната как са, понеже е с включена вечеря
Хубав и луксозен си е хотела!  bouquet
Виж целия пост
# 2
И името му е страхотно Wink
Виж целия пост
# 3
Наистина отвън изглежда много хубав-луксозен и внушителен, но както казах нямам преки наблюдения в/у обслужването и цената и затова ми се искаше да събера малко отзиви преди да резервирам.Миналата година бяхме в Иберостар Съни Бийч и всичко беше просто супер.Обслужване на ниво, хубави просторни и чисти стаи, а за храната просто нямам думи-беше много хубава и разнообразна.И сега се чудя този дали ще е така или да не рискувам и пак да ходим в Иберостар-а.
Виж целия пост
# 4
Много е хубав бяхме преди 10 дни там PeaceСпахме в апартамент към морето,330 лв.на ден със закуска и вечеря.Перфектното място за семейство с деца PeaceПитай друго ако те интересува HugТова е сайтаhttp://hotel.majestic-bg.com/bg/
Виж целия пост
# 5
Отвън е страхотен. Миналата година играхме голф в градината му. С удоволствие бих отседнала там със семейството си.
Виж целия пост
# 6
Отвън е страхотен. Миналата година играхме голф в градината му. С удоволствие бих отседнала там със семейството си.
Отвътре също PeaceНе очаквах да е толкова добре,първо отидохме в Хелена,но там апартаментите хич не ми харесаха,в Маджестик са супер,много по-просторни,ресторантите също са ок
Виж целия пост
# 7
хотела е много добър,
луксозно, чисто с качествена храна,
подходящ е за семейства с малки деца.

също и Хелиос Палас по надоло по ивицата става  Peace
Виж целия пост
# 8
За съжаление докато се наканим да резервираме свободните места свършиха  Sad
Виж целия пост
# 9
Абе и ние се каним да направим 2 дена там, била съм и преди - страхотно е. Забележки нямам  Crazy
Виж целия пост
# 10
За съжаление докато се наканим да резервираме свободните места свършиха  Sad
Как свършили?Има толкова свободни стаи и апартаменти в Маджестик newsm78Искаш ли им телефона?Ти къде ги резервираш,та са свършили? Shocked
Виж целия пост
# 11
ако се обадиш направо в хотела, може и да ви намерят свободни места, но ще ви е малко по скъпо отколкото ако резервирате през агенция
Виж целия пост
# 12
ако се обадиш направо в хотела, може и да ви намерят свободни места, но ще ви е малко по скъпо отколкото ако резервирате през агенция

Зависи  Wink Не винаги  Peace
Виж целия пост
# 13
И аз днес го разглеждах хотела и мисля че това което предлагаха на сайта си като пакетна цена 7=6,12=10 беше идентично с офертата от сайта но Съни турс.Ще трябва утре да звънкам да попитам какво ще ми предложат за 9 нощувки.А за кой период са свършили стаите?
Виж целия пост
# 14
Аз резервирам през тирс.Там разликата в цената за периода до 09.07.е много осезаема.При тях е 169 двойна стая, а при всички останали е над 200лв.За съжаление двойни стаи нямат до 07.07., а апартаменти до средата на август
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия