Въпрос за бебешките колички Макларън

  • 1 264
  • 11
Здравейте,

Имам два въпроса, отнасящи се до бебешките колички Макларън:
1. Каква е разликата между Куест Мод и Куест Спорт, освен колелата.
2. Избелява ли им тапицерията и сенника лесно, защото се чудя между черен и сив.
Предварително благодаря за споделения опит Peace
Виж целия пост
# 1
Еееееееееееее, хайде де. Ако не за модела, то поне споделете за тапицерията, че трябва да решавам newsm78
Виж целия пост
# 2
аз съм с лятна количка  Макларан Куест Спорт от септември 2008 г. Не е избеляла тапицерията, пера я 1 път седмично - сива е.
За разликата между Куест спорт и Куест Мод не мога да дам мнение Peace
Виж целия пост
# 3
Мерси много Peace
Стана ли ви костюмчето?
Виж целия пост
# 4
Да, идеално е!:)) Сега е истински rock star! Laughing
Благодарности!  bouquet
Виж целия пост
# 5
Аз съм със куест мод червена от 6 месеца не е избеляла въобще.
Виж целия пост
# 6
Моята е Куест сива от 2007г,не е избеляла. Peace
Виж целия пост
# 7
Мерси момичета,
Аз вече си заръчах сиво с оранжево и ще се похваля като дойде Peace
Виж целия пост
# 8
Аз съм със сива techno XT вече от 1 година и повече, нищо никъде не е избеляло! 

Откри ли разликите между Куест Мод и Куест Спорт?

Аз се бях засилила да си купувам Триумф или Воло, понеже са възможно най-леките летни варианти, но се отказах, защото съм супер доволна от моята и реших, че не ми трябва още една.
Виж целия пост
# 9
Искам да попитам за четирите сезона
1. Каква е ширината й, в сайта пише че е 34см-дали е възможно(струват ми се малко)?
2. Когато кошът не се обръща, а бебето е новородено и майката с гръб ли остава към детето?
http://www.detstvomoe.com/magazin/catalog/product_info.php?cPath … pabn5131rulh2afq1
Виж целия пост
# 10
Искам да попитам за четирите сезона
1. Каква е ширината й, в сайта пише че е 34см-дали е възможно(струват ми се малко)?
2. Когато кошът не се обръща, а бебето е новородено и майката с гръб ли остава към детето?
http://www.detstvomoe.com/magazin/catalog/product_info.php?cPath … pabn5131rulh2afq1

1. Ширината е 34 см., не само, че е възможно, но е истина!  Simple Smile И не са никак малко, широка си е количката.
2. Имаш предвид, че детето остава с гръб към майката - да, така е при всички колички, чиито кошове не се обръщат.
Виж целия пост
# 11

Откри ли разликите между Куест Мод и Куест Спорт?


Ми не, май се различават само във формата на колелата и тапицерията newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия