сутиени в болницата

  • 3 129
  • 64
Искам да попитам понеже сега ми казаха,че в болницата неможе да се носи обикновен сутиен ,защото неможело да ти дойде кърмата.Интересува ме така ли е найстина и ако е така тогава какъв трябва да е сутиена и изобщо трябва ли да го има.
Виж целия пост
# 1
На мен още в предродилна ми казаха да си сваля сутиена и след това не ми дадаха да го сложа.Сложих си го чак на изписването и след това вкъщи педи като дойде да види бебо каза, че може да нося сутиен, но да не е стегнат
Виж целия пост
# 2
Едва ли ще ти е удобно със сутиен. Иначе на мен никой нищо не ми е забранявал (раждах в 1 АГБ Св. София).
Виж целия пост
# 3
интересно ми е защото като ти дойде кърмата какво е решението да не ходиш мокра като си без сутиен    newsm78
Виж целия пост
# 4
ами...вземи си един за кърмачки(1 номер по-голям от стандартният ти, че като дойде кърмата и  ти пораснат циците да има къде да ги денеш Simple Smile)....аз си ходих без...по нощница...иначе наистина ако обикновенният стяга или повдига или нещо такова млякото ще ти дойде, но може мастит да си докараш...
в този за кърмачки ако ти тече кърмата може да си сложиш подплънка.
Виж целия пост
# 5
Да е би да са имали предвид да носи специален сутиен за кърмачки?
Виж целия пост
# 6
Аз ползвах сутиен за кърмачки. По-удобен е.
Но  не е вярно, че с друг няма да ти дойде кърмата.
Виж целия пост
# 7
Става въпрос за "нормалните" сутиени - тези с банели, с кройка , която изисква няколко шева.
Лично на мен никой не ми е забранявал. През последните два месеца на бремеността и докато кърмех ,ползвах този модел на Триумф:
http://www.triumph.com/bg/page_9912_Sport.php
При чашка Д и четиримесечно помпане на кърма, нямаше как да не провиснат, но се чувствах комфортно със сутиените от този модел - памук, без да убива, лесен за сваляне при кърмене.
Виж целия пост
# 8
Това в голямото кръгче е сутиена:
Виж целия пост
# 9
на мен никой нищо не ми е забранявал.ти и без това ще си без сутиен - след раждането newsm78
Виж целия пост
# 10
На мен никой нищо не ми е казвал за сутиена.Като родих слагах обикновен с подплънки,какъвто имам.Ина4е за визитациите се маха,трябва да си без. Peace
Виж целия пост
# 11
Никой не ми е забранявал, но аз и без това си веех ци*и без сутиен, така че....  Laughing
Раждах в "Шейново".
Виж целия пост
# 12
Аз ползвах сутиен за кърмачки. По-удобен е.
Но  не е вярно, че с друг няма да ти дойде кърмата.
Peace
На мен никой не ми е казвал нищо за сутиена.Купих си един за кърмачки,за да ми е по удобно
Виж целия пост
# 13
Не съм слагала сутиен в болницата, освен на изписването Peace
Виж целия пост
# 14
Искам да попитам понеже сега ми казаха,че в болницата неможе да се носи обикновен сутиен ,защото неможело да ти дойде кърмата.
Такава глупост още не бях чувала. Кърма ще ти дойде със или без сутиен. В МД никой не ми е забранявал, със сутиен е доста по-удобно като ти дойде кърмата. Знам, че това е нормално и естествено явление, но като видех майки със засъхнали петна кой знае от кога от кърма и се отвращавах. Сутиен и подложки - бях на този принцип.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия