шише на др.браун

  • 3 034
  • 20
 наложи ми се да го дохранвам с хумана и аз си държа шишето то си су4е а всъщност нищо не пуска.дори и аз като пробвах едвам пуска.,а се 4удех защо не пие вода беб4о,а то скапаното шише било проблем,та 2 дена неможе да иде по голяма нужда,като не е пило вода.какво да направя за да пуска пове4е?дадох 12лв за шишето и не ми се иска да отива на боклука.
Виж целия пост
# 1
Водата ли не пуска шишето или АМ? Ако в шишето има вода и не пуска нищо, най-вероятно е неправилно сглобено. Ако не пуска АМ - може би ползваш по-гъсто АМ и трябва да купиш биберон с по-голяма дупка.
Виж целия пост
# 2
На д-р Браун са с много малка дупка. Вземи биберон с по-голяма, например на Авент. Пасват и спокойно можеш да го замениш.
Виж целия пост
# 3
благодаря за отговорите,ще сменя биберона,ами вода пуска ,а ам не пуска.,но някак си бебето не може да си дърпа водата от тази биберона,много странно.
Виж целия пост
# 4
От биберона е, смени го с друг.
Виж целия пост
# 5
Аз  бих сменила шишето
Виж целия пост
# 6
Аз съм ползвала такива шишета и наистина са им много малки дупките.
Аз си ги разширявах с игла.
Виж целия пост
# 7
Най скапаните шишета са това.
Виж целия пост
# 8
Разшири дупката с дезинфекцирана втора игла  Peace И аз не съм доволна от тези шишета , докато сложа всичките части , особено посред нощ ... ooooh!
Виж целия пост
# 9
Най скапаните шишета са това.
Аз не съм на това мнение . Дъщеря ми се давеше от другите  шишета и единствено с тези можеше да се храни. Недостатъкът им наистина е в това че имат много части за миене и сглобяване.
А за темата - опитай с друг размер на биберона, вашият най-вероятно е 1 с най-майлката дупка. Цената им ако не се лъжа беше някъде 3,50 - 4,00 лв.
Виж целия пост
# 10
Най скапаните шишета са това.
Аз не съм на това мнение . Дъщеря ми се давеше от другите  шишета и единствено с тези можеше да се храни. Недостатъкът им наистина е в това че имат много части за миене и сглобяване.
А за темата - опитай с друг размер на биберона, вашият най-вероятно е 1 с най-майлката дупка. Цената им ако не се лъжа беше някъде 3,50 - 4,00 лв.

И аз не съм на това мнение.
Много съм доволна от тях, не съм имала никакви проблеми.
Към авторката - смени биберона.
 Peace
Виж целия пост
# 11
Шишетата не са лоши. Има къде, къде по-скапани.
Най-добре е смяна на бибероната. Не е хубаво бибероните да се разширяват с игла. Силиконовите се цепят. А ако процесът се прави с нагорещена игла, могат да останат следи по бибероната.
Виж целия пост
# 12

И аз това бих направила.
А за разширяването с игла-това разваля бибероните.Дупката след време става много голяма и бебето се дави.
Виж целия пост
# 13
днес купих биберона за шишето-номер 3 имаха само и сега ве4е си пуска.А по колко време наи много сте държали направена хумана,че гледам че пак имам повечко карма и се наяжда бебо  и хумана си остава
Виж целия пост
# 14
Щях да кажа да купиш друг биберон, но си го направила вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия