Въпрос към Зъхи

  • 999
  • 6
Цитат на: Зъхи
Този месец за първи път си бях следила овулацията с тестове (нещо, което преди отричах

Зъхи, може ли да разкажеш за тестовете за ову, каква марка бяха, колко направи?
Още веднъж поздравления!
Виж целия пост
# 1
Ами не си спомням марката, едни такива оранжевички пакетчета...  Embarassed
За съжаление не се усетих навреме да си купя от тези по пет в пакет и ми излезе "майка си и баща си"!  Imp Купувах си всеки ден, общо 7, правех ги всеки ден по едно и също време - от 11-тия, 12-тия ден, докато излезе положителен тест и после докато стане пак отрицателен. След положителния резултат, го правихме същата вечер и следващите две. Очевидно имаше ефект!  Wink  Laughing
Дано съм била полезна!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Аз днес гледах едни - "Синя вълна" май бяха, ама ги продават поотделно по 1,75 лв бройката. Търсих и от комплектите, ама май нямало по складовете. (това може да се отнася и само за Стара Загора, не знам)
Виж целия пост
# 3
Няма нужда да го правиш след като веднъж е показал положителен. В следващите 36 часа трябва да настъпи овулацията.
Виж целия пост
# 4
Ох, давайте още инфо за тези тестове, че определено съм решила да пробваме. То иначе я улучим, я не... Поне да знам, че когато е трябвало сме действали качествено  Laughing Кажете има ли различни видове, как и от кога се ползват...
Виж целия пост
# 5
Прегледай това http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=2829. Мисля че и по назад има още една такава тема
Виж целия пост
# 6
Мерси  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия