Тревожна тенденция или така ми се струва?

  • 5 862
  • 104
Напоследък...след не нарочни разговир с приятели и познати, на различна възраст, с различни професии...оставам с впечатлеието, че на мъжете след около 35 вече не им става толкова често (по различни причини) и сексуалният им живот рязко намалява.
Мое лично мнение, но мисля, че  един здрав, нормален мъж би било нормално да поразреди около 50-така  newsm78

Съвсем наскоро на два пъти, различни хора, в различни ситуации зададоха на моя мъж един и същи въпрос: "Ама ти е*еш ли още"  Shocked 
Ми той е на 35... все пак...фисически и психически здрав
Виж целия пост
# 1
...оставам с впечатлеието, че на мъжете след около 35 вече не им става толкова често (по различни причини) и сексуалният им живот рязко намалява.


Рязко намалява по принцип или само със собствените им жени?
Важно е да се уточни, все пак.
Виж целия пост
# 2
Ами стресът е голям в ежедневието, възможностите за почивка- малко.
Освен това тесните дънки и цигарите спират притока на кръв до гениталиите и пречейки на оросяването, пречат на възбуждането.
Виж целия пост
# 3
...Мое лично мнение, но мисля, че  един здрав, нормален мъж би било нормално да поразреди около 50-така  newsm78
...







А според моят бивш гинеколог точно тогава били най-активни  Laughing
Виж целия пост
# 4
Четох подобно нещо в Интернет, Филаделфия, и не беше в детски или тийн форуми.
Да, за съжаление, тенденцията КАТО ЦЯЛО била такава.
Естествено,ССФ прави изключение и прави секс минимум 3 пъти седмично. Mr. Green

П. С . Което ме кара да мисля, че мъжете по-трудно носят на стрес. Tired
Виж целия пост
# 5
Намалява по принцип...поне такова впечатление създават (не им светя, все пак  Grinning ).

агрун,  , аз съм чувала, че след 30-те стават необуздани...нямали наяждане и натаковане  Grinning А 50-те явно е период на себедоказване, че още стават...

Дано това, което ме е впечатлило да са изключение,  иначе е ...страшно.
Виж целия пост
# 6
Може би тов за неудържимостта след 30-те е било валидно за преди десетилетие.
Така мисля аз. Thinking
Виж целия пост
# 7
Така ти се струва.
Виж целия пост
# 8
То е ясно, че стреса е причината. Мисълта ми беше дали тези хора, на които се натъквам са изключения или наистина това става масов проблем.
Виж целия пост
# 9
наслаждавайте се на мига

тенденции ,прогнози    бля, бля
Виж целия пост
# 10
глупости .... с виаграта до 80-така ебат хората
Виж целия пост
# 11
...Мое лично мнение, но мисля, че  един здрав, нормален мъж би било нормално да поразреди около 50-така  newsm78
...







А според моят бивш гинеколог точно тогава били най-активни  Laughing
И аз си мислех ,че точно тогава ги треска хормона.В смисъл тръгват да се доказват,че още стават и са по-добри и опитни от младите агнета Laughing
Виж целия пост
# 12
То е ясно, че стреса е причината. Мисълта ми беше дали тези хора, на които се натъквам са изключения или наистина това става масов проблем.
От 2 познати семейства съм чувала за подобен проблем. Не мога да твърдя със сигурност.
Виж целия пост
# 13
Успокоявайте се с такива глупости, че било нормално.  ooooh!

Жив проблем си е, ама който иска да си заравя главата в пясък.
Виж целия пост
# 14
Успокоявайте се с такива глупости, че било нормално.  ooooh!

Жив проблем си е, ама който иска да си заравя главата в пясък.
Проблем може да е при семейните с дълга връзка,натоварена работа,много стрес и малко свободно време! Аз нямам допир до хора,вписващи се в тази тенденция!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия