ОТ КЪДЕ ДА КУПИМ РАНИЦИ ЗА ПЪРВОЛАЦИ

  • 4 495
  • 11
МАМИ МОЛЯ ТЕЗИ КОИТО СА ПРОУЧИЛИ ПАЗАРА ДА СПОДЕЛЯТ ОТ КАДЕ МОЖЕ ДА СЕ КУПЯТ РАНИЦИ  ЗА ПЪРВОЛАЦИ.КОИ МАРКИ И МОДЕЛИ СА НАЙ ДОБРИТЕ ЗА ЗДРАВЕТО НА ДЕЦАТА НИ.
Виж целия пост
# 1
Ние нашата миналата година якупихме от Метро- те имат всяка година някъде през август специална брошура с насоченост към ученика. Аз държах хем да е достатъчно голяма, хем
да може детето да я носи и също така да бъде с т.нар. ортопедичен гръб.
Виж целия пост
# 2
Виж тази тема,там си говорим всичко за първокласниците,включително и за раници. Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=406622.0
Виж целия пост
# 3
Моят син си е харесал на Адидас една раница , но няма да го огрее , защото мисля , че не са практични и удобни за първокласник. Ще му я купя , зада го зарадвам , но не и за уилище Simple Smile
Виж целия пост
# 4
не е ли раничко Simple Smile
към края на август в джъмбо ще има....
в орандж също има...целогодишно хубави.
Виж целия пост
# 5
Моят син си е харесал на Адидас една раница , но няма да го огрее , защото мисля , че не са практични и удобни за първокласник. Ще му я купя , зада го зарадвам , но не и за уилище Simple Smile
Ние сме с адидас .Препоръчвам я пред всики други.Имахме с ортопедичен гръб Но беше 3 пъти по тежка.Махнах я и взех адидас детето се роди .Ако пак му купувам такава ще да е  Hug
Виж целия пост
# 6
За мен Gabol са най-добрата марка. Издържат 3-4 години без проблем, пране и пълно натоварване. Испански са - проверила съм, има ги във всички европейски сайтове и като цена се търпят. Е, ако някой мусе дават от50 лв. нагоре, може да вземе и на Масонит, които се броят за най-добрите на нашия пазар, а и други "супер" марки, но Габол са първите като цена, които си струват. Според мен...
Само че знам само в Бургас къде ги има.
Виж целия пост
# 7
ДА и габол са добри имаме и такава но е нова не е ползвана  но аз имам чанти  на габол които са още здрави разликата м/у Адидас и Габол не е много  Peace
Виж целия пост
# 8
За мен Gabol са най-добрата марка. Издържат 3-4 години без проблем, пране и пълно натоварване. Испански са - проверила съм, има ги във всички европейски сайтове и като цена се търпят. Е, ако някой мусе дават от50 лв. нагоре, може да вземе и на Масонит, които се броят за най-добрите на нашия пазар, а и други "супер" марки, но Габол са първите като цена, които си струват. Според мен...
Само че знам само в Бургас къде ги има.

Би ли споделила къде могат да се видят и двете марки Gabol и Масонит. Благодаря предварително.  bouquet
Виж целия пост
# 9
За мен Gabol са най-добрата марка. Издържат 3-4 години без проблем, пране и пълно натоварване. Испански са - проверила съм, има ги във всички европейски сайтове и като цена се търпят. Е, ако някой мусе дават от50 лв. нагоре, може да вземе и на Масонит, които се броят за най-добрите на нашия пазар, а и други "супер" марки, но Габол са първите като цена, които си струват. Според мен...
Само че знам само в Бургас къде ги има.

Би ли споделила къде могат да се видят и двете марки Gabol и Масонит. Благодаря предварително.  bouquet
масонит незнам къде има но за голяма серия на ГАБОЛ мога да ти препоръчам една книжарница на ул . ПОП БОГОМИЛ -4 сезона се казва  намира се  на 1вата пресечка на Мария ЛУИЗА от ляво посока халите който и да питаш ще те упъти към нея има много чанти и цените не само на чантите а и на всичко са много сравнително  поносими
Виж целия пост
# 10
Тези раници Масонит - какви са , за пъв път ги чувам Thinking newsm78?
Виж целия пост
# 11
Тези раници Масонит - какви са , за пъв път ги чувам Thinking newsm78?
Да не са самсоните?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия