Камера на пътя - какво да направя за да я сложат

  • 714
  • 5
Живея в град през който преминава международен път, ограничението на скоростта е един мираж. През последните два месеца освен трафика, който е силен, почнаха и гонките, върха в които са моторите, там целта е кой ще издържи най-дълго на задна гума, всичко това става с много висока скорост. Обаждала съм се в полицията резултата е нулев, ако мине полицейска кола ще е след доста време.  Само преди няколко месеца пострада едно момче, което в момента е в будна кома. Никой не се трогна от това, нямаше никакви последващи действия. Искам да се монтира камера и заради двете училища, които се намират по протежението на пътя.
Сигурна съм, че ако се монтира камера разходите по нея ще се изплатят най-много за месец. Ако някой знае каква е процедурата по слагането на камера нека пише.
Виж целия пост
# 1
 Аз по въпроса точно-не знам,но ако става дума за Е79 гледам ,че на няколко места вече има камери.Може би към КАТ,в края на краищата те ще ги гледат Wink

Но в близкия областен град
Виж целия пост
# 2
Най-сигурния начин е да извикаш някой я от БТВ, я от Нова да снима тези чудни родни картинки и да попита после на конкретните места кой ще контролира това което цяла България е видяла в новините. Чудесен репортаж ще се получи и е много вероятно баш на другия ден да сложат и камера, че и една патрулка която да обикаля денонощно. За съжаление у нас май само така се случват нещата./ако се случат изобщо.../
Виж целия пост
# 3
КАТ са наясно с гонките по пътищата и къде точно стават те. Дали ще има камера или не, човек стои зад нея и преценява дали да ползва материала.
Съжалявам, че звуча песимистично, но това е факт. Живея на права и широка отсечка - удобна за всякакви щуротии, предимно от мотористи. На отсечката има камери и полицаи правят проверки от време на време. Не ги е спряло.
Виж целия пост
# 4
плати на един багер да удари една две копки напречно на улицата.
или пък на черно да ти сложат асфалтови гърбици ....
Виж целия пост
# 5
Аз също съм на мнение, че трябва да се направи телевизионен репортаж за този проблем. По добре да пишеш на някоя телевизия отколкото да искаш дирекно от КАТ да сложат камера.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия