Слънцезащитен LA ROCHE-POSAY

  • 4 217
  • 23
Здравейте  мами,въпросът ми е -мога ли да използвам слънцезащитния спрей на LA ROCHE-POSAY 40 SPF  за моето бебе ,който бях купила миналото лято за мен ,когато бях бременна.Притеснява ме това ,че все пак е бил използван тогава и да не му е станало нещо. Иначе е съхраняван в банята и е бил затворен добре.Срокът му на годност изтича декември 2009.Благодаря предварително за отговорите и желая весело лято на всички Hug
Виж целия пост
# 1
LA ROCHE-POSAY имат бебешки продукти.
Ако този спрей е такъв и на него изрично пише, че е подходящ за бебета и малки деца - не виждам причина да не го използваш, щом е в срок на годност  Peace
Виж целия пост
# 2
До декември има много време. Щом е в срок на годност, спокойно можеш да си го ползваш. Peace
Виж целия пост
# 3
До декември има много време. Щом е в срок на годност, спокойно можеш да си го ползваш. Peace
и аз така мисля.  Peace
купих на сина ми миналата година на два пъти слънцезащитно на тази фирма за бебета и малки деца и все още ми остава половин опаковка от втората и си я ползваме, много съм доволна как се нанася Peace
Виж целия пост
# 4
Защо не си го ползваш ти, а за детето да купиш нов?
Виж целия пост
# 5
За бебета принципно се ползват кремове с минерален екран. А това са продуктите на фирмата за деца: http://www.laroche-posay.com/interhtml/F1_Sun_Kids-gamme.htm
Виж целия пост
# 6
Ако на слънцезаюитният крем не е описано,че е само за бебета не става Naughty
Виж целия пост
# 7
За деца кремовете са едни, за бебета други, а този ако не пише, че е за бебета или деца си го използвай ти. Аз лично не използвам слънцезащитен спрей от минала година.
Виж целия пост
# 8
На бебето нов,а този за теб Peace
Виж целия пост
# 9
лекар ми е казвал, че слънцезащитните кремове не се използват за следваща година, защото нямат вече такъв ефект. LA ROCHE-POSAY имат кремчета само за бебета (има нарисувана главичка на дете отпред). Ползвай него за бебето, иначе марката е много добра  Peace Аз самата купих тази година такъв за бебо, но се наложи да ползвам медицински и затова го продадох, за да не седи до другата година, макар че в магазина като остане тазгодишна партида, надали ги изхвърлят  Wink
Виж целия пост
# 10
За бебета принципно се ползват кремове с минерален екран. А това са продуктите на фирмата за деца: http://www.laroche-posay.com/interhtml/F1_Sun_Kids-gamme.htm

въползвам се от линка да уточня кое съм взела за коки
ето този е и наистина съм мн доволна Peace

за ползваните и неползваните- срока на годност на опаковката от отварянето е указан на нея и той е 1 година... аз съм го отворила август миналата година и не ми звучи рационално да изхвърля половин опаковка при положение че е съхраняван както е указано.... Rolling Eyes

Виж целия пост
# 11
точно този е Simple Smile иначе за ползването, ти си знаеш.

Успех!
Виж целия пост
# 12
Ето моя избор за детето. Не бих ползвала миналогодишен...
Виж целия пост
# 13
аааа, и този много добре звучи, но явно в аптеките около нас не са го зареждали  Rolling Eyes (ивонска, за справка, откъде го взе, ако си спомняш  Peace).
прочетох че този който ние ползваме е за много светла кожа, на спрея пише само светла, това като разлики имам предвид.
и другото е че за спрея пише че е много водоустойчив докато другия лосион е устойчив срещу вода пот и пясък... де видяха чак пот при тези малки деца не знам  Laughing Laughing
горното за справка, но спрея иизглежда удобен за нанасяне.  Peace
Виж целия пост
# 14
elpet не съм ивонска, но този спрей го гледах в Ремедиум.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия