Нормално ли е на 14 години да започнеш да имаш секс.

  • 37 340
  • 148
Нормално ли е на 14 години да започнеш да имаш секс.  На мен ми се струва рано, може и да съм по старомодна въпреки, че аз бях на 17 години и все си мисля че ми е било много рано. Може и да греша. Вие как мислите.
Виж целия пост
# 1
 Naughty на 14 години е прекалено рано!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 2
И аз мисля че е рано.
Виж целия пост
# 3
Ами гледам да съм на пред със времето, но кога на колко години мислите че е нормално.
Виж целия пост
# 4
Мисля, че зависи от психическото узряване. Бих казал 17-18.
Виж целия пост
# 5
Аз се чудя, първо, защо пишеш като гост, второ, защо използваш толкова странни изрази, като "да започнеш да имаш секс" (как да го имаш Thinking) и, трето, имаш пунктоационни грешки. Това ме навежда на мисълта, че си 14- годишна хлапачка. Не че има значение.
За мен е прекалено рано.
Виж целия пост
# 6
да имаш секс незнам какво ще рече Thinking, но да правиш секс за мен не е нормално, когато си на 14год, но ако питаш мьжа ми ще ти каже че си е сьвсем нормално Crazy
Виж целия пост
# 7
За мен на 14 беше рано, но имаше едно момиче в компанията, дето се подкара на 11. Е, за такива се казва "то му се допикало, пък си мисли, че му се доеб*ло".
Някои момичета наистина може да се чувстват готови на 14, но аз лично не мога да ги разбера. Това не означава, че ги осъждам това поведение или че не мога да го приема. Всеки преценява за себе си.  Peace
Виж целия пост
# 8
Коментирано преди 10 год. може би щеше да е скандално на 14 да правиш секс, но в наши дни...вероятно 14,15,16,17 годишните са пробвали повече мъже от 20 годишните...за мен 17-18 е нормално, но това си е мое мнение и е минало времето  когато да го мисля
Виж целия пост
# 9
Какво да имаш??????????  newsm78
Виж целия пост
# 10
14 ми се струва малко.
15 ми е границата.
След 16 г. най-добре.
Виж целия пост
# 11
А още по-добре след 18. Ако ти се струва твърде късно си помисли за това, че започнеш ли веднъж да правиш секс ще трябва : Редовно да следиш календара и да си отбелязваш цикъла, за да не пропуснеш евентуална бременност и това всеки месец, редовно да посещаваш гинеколог, който да следи здравето ти, по-точно, дали не си се заразила с някаква болест, от тези, които се предават по полов път , да мислиш за контрацептиви и т.н. Детството и безгрижието ще си отидат за винаги и трябва да бъдеш много по-отговорна, готова ли си за това на 14 г.? Не мисля  Naughty
Виж целия пост
# 12
Раничко си е на 14. Макар, че като се замисля - има разлика между правене на секс на 14 еднократно и започване на редовен полов живот на 14.
Виж целия пост
# 13
А къде по-точно да го имам този секс?Защото има различни места,на които може да го имаш.
Виж целия пост
# 14
А къде по-точно да го имам този секс?Защото има различни места,на които може да го имаш.

Отпред, отзад, в ухото, в устата  Joy

искюз ми, че те цитирам често в последните си няколк поста
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия