95/60 кръвно -дали ще ми откажат епидурална?

  • 1 998
  • 28
имам голям проблем-научих че при ниско кръвно мозе да не ми сложат епидурална.аз не мисля да разждам нормално но ако стане така и не ми сложат ще трябва да ги убия #2gunfireпишете някойзнае ли нещо по въпроса
Виж целия пост
# 1
Не би трябвало . Аз бях с такова кръвно през цялата си бременност и дори с по-ниско , никой не ми отказа епидуралната Peace
Виж целия пост
# 2
Няма такова нещо, аз съм с кръвно 90/60, което запазих и по време на бремеността, родих с епидурална Peace
Виж целия пост
# 3
Хайде, спокойно, не ги убивай  Grinning

И моето е ниско, а по време на секциото падна до 40 на 20, съответно ми биха  спешна инжекция, за да заработи сърцето  Grinning
Виж целия пост
# 4
ole 40\20 направо ме уплаши
Виж целия пост
# 5
Говорила ли си за тов3а с лекаря си?
Виж целия пост
# 6
ами не -от начало беше 90/60 после стана 110 /60 и сега последния път ме изненада като беше паднало пак на 95/60
Виж целия пост
# 7
Моето кръвно е същото - 90/60, 95/60. Въпреки това родих със секцио и епидурална, и изобщо не е ставало на въпрос, че тази упойка не е подходяща за мен. По време на операцията всичко беше наред, кръвното ми не е падало застрашително ниско и се чувствах отлично.
Леко раждане!
Виж целия пост
# 8
И аз съм с такова кръвно, но родих при кръвно 100 на 60 пак  е ниско, не е имало проблем!! Peace
Виж целия пост
# 9
Не би трябвало . Аз бях с такова кръвно през цялата си бременност и дори с по-ниско , никой не ми отказа епидуралната Peace

И при мен така  Peace
Виж целия пост
# 10
Винаги съм била с ниско кръвно.И през бременността.Не беше проблем да родя със спинална и епидурална упойка.
Виж целия пост
# 11
Не би трябвало да ти я откажат.
Виж целия пост
# 12
няма причина да ти откажат  Peace
Виж целия пост
# 13
Аз не разбрах с доктора ти все пак обсъди ли го  newsm78
Виж целия пост
# 14
ами кръвното не е константа,ти откъде измисли че със същото кръвно ще влезеш да раждаш?
На момента има кой да ги решава тези неща,тук едва ли ще ти гарантираме какво ще се случи по време на раждането.
Късмет и за тези неща говори с лекаря а не с форума!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия