С какво да фиксирам прическа правена с маша???

  • 5 603
  • 24
 

Имам тази маша. С някои от приставките си правя хубави къдрици и вълнички.... , но за жалост след 2-3 часа започват да се "отпуска", а след 5-6 почти не личи че нещо е правено, какво остава за цял ден  Sad.   Знам, че по принцип, зависи и от косата, ама все пак дайте идеи, съвети, трикове... искам хубава и трайна прическа.  Wink
Виж целия пост
# 1
Понеже и моята коса е такава като ме правят преди да се навие кичура му слагат лак или фиксиращ спрей и след това цялата коса пак ми я пръскат с лак
Виж целия пост
# 2
 и мене ме интересува  Confused
Виж целия пост
# 3
С лак за коса - по-силна фиксация  Peace
Виж целия пост
# 4
 по колко слагате и кога
 Mr. Green
 аз преди ма6ата не слагам-само след и то малко от страх да не предобря ефекта
Виж целия пост
# 5
С лак за коса - по-силна фиксация  Peace

Преди или след навиването? Или и двете?
Виж целия пост
# 6
 

      Аз използвам лак,но след 5-6 часа къдриците се отпускат.
Може би не пръскам достатъчно ...Харесвам косата да е мека,а не като каска  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7


     ..,но след 5-6 часа къдриците се отпускат
и при мене е така....а пък ако сложа евентуално пове4е лак....но при4еската едва ли да става за следващия ден с толкова лак по косата
Виж целия пост
# 8
На упътването на машата ми пише, че нищо не се слага преди навиване, да се използва на чиста суха коса... затова преди изплозване слагам кристали, а след това лак, ама не става трайно Confused
Виж целия пост
# 9


     ..,но след 5-6 часа къдриците се отпускат
и при мене е така....а пък ако сложа евентуално пове4е лак....но при4еската едва ли да става за следващия ден с толкова лак по косата

  Аз си я донавивам тук - там на следващия ден,получава се леко небрежна прическа  Peace
Виж целия пост
# 10
oo mila tazi ma6a na philips e pulen bokluk i az taka se bqh izlugala minalata godina i si q vzeh
za ni6to ne stava po dobre  si kupi ne6to po hubavo  za tolkova mnogo pristavki na tazi cena e qsno 4e ne e ne6to osobeno
Виж целия пост
# 11
Имам същия комплект , тъкмо преди половин час се навих с малката маша.  Simple Smile Само пресата не работи подобаващо , другите приставки са добре. Аз също имам много права коса и до скоро къдриците ми не издържаха повече от час . Преди време бях на фризьорка да ми направи същата прическа и тя ми разкри как става номерът.  Още докато ти е влажна косата използваш пяна за коса , най - добре за обем. Изсушаваш и накъдряш косата. След това тупираш леко корените и  ги напръскваш с лак. Само колкото да фиксираш достатъчно. И така кичур по кичур. След това пръскаш отдалеч  къдриците и изобщо цялостно. Тук има една подробност обаче. Препоръчвам ти да използваш  лак  от тази серия http://beautycosmetic.biz/product_info.php?products_id=1595 , ако искаш като мен да не си личи дори от близо , че си използвала фиксанти. Косата не става на клечки и е мека на допир. Прическата издържа 4-5 дни и изглежда все така добре като в първия ден. Най-добре да се навиваш вечер , за да може все пак кичурите да се отпуснат добре. При други обстоятелства просто прокарай пръсти през кичурите и разроши леко. Дано да съм ти помогнала , пиши после как е резултата. Аз лично винаги съм искала да имам къдрава и обемна коса , но едва от месец успявам да я докарам страхотна и то за повече от час. Чрез този метод.  Wink
Виж целия пост
# 12


     ..,но след 5-6 часа къдриците се отпускат
и при мене е така....а пък ако сложа евентуално пове4е лак....но при4еската едва ли да става за следващия ден с толкова лак по косата

  Аз си я донавивам тук - там на следващия ден,получава се леко небрежна прическа  Peace

Да , получава се по - небрежна прическа , къдриците не са стегнати, но според мен това е целта - косата да изглежда естествено къдрава.
Виж целия пост
# 13
Анн Шърли благодаря за изчерпателния отговор.

  bouquet
Виж целия пост
# 14
Анн Шърли благодаря за изчерпателния отговор.

  bouquet


Моля ! Ще се радвам , ако постигнеш желания резултат... Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия