Правили ли са ви хороскоп?

  • 670 635
  • 2 845
# 375
Ами не. И моите хороскопи не ми отговарят на характера, като изключим слънчевия знак, пък съм раждана съвсем натурално. Децата се раждат тогава, когато трябва. По какъвто и да било начин.
Виж целия пост
# 376
Здравейте,момичета!За първи път пиша в темата.Ще си правя хороскоп при Адриана Вотей и искам да ви питам някой дали си е правил скоро при нея и каква е цената.Къде према тя в София?
Виж целия пост
# 377
Тези дни Оксана Станчева правеше безплатни хороскопи в Сердика център. Седнах при нея като на шега, защото никога до сега не са ми правили хороскопи, нито пък съм ходила при гадатели и ясновидци и тя ми предсказа 2 много хубави неща, които се надявам да се сбъднат Praynig Особено за едното беше категорична и посочи година и месец, затова ми стана любопитно до колко са точни астрологичните прогнози...Определено събуди интереса ми, само за 5 мин ми каза доста неща и ми даде някои насоки.
Виж целия пост
# 378
Тези дни Оксана Станчева правеше безплатни хороскопи в Сердика център.

На първо място - правила си е реклама! Няма сериозен астролог, който за 5 минути да ти разгледа хороскопа, пък чак и прогностика да ти направи!
Виж целия пост
# 379
Здравейте,момичета!За първи път пиша в темата.Ще си правя хороскоп при Адриана Вотей и искам да ви питам някой дали си е правил скоро при нея и каква е цената.Къде према тя в София?
Адресът в София, на който съм ходила е на Витошка в частта, която е почти до Южния парк.
Виж целия пост
# 380
По отношение на секциото и астрологичната прогноза и по-напред в темата съм писала за съмненията си. Аз съм родена оперативно и макар да знам часа на раждане до сега нито един хороскоп, който ми е правен не се е доближавал и грам до действителността. Тъй като съм поръчвала прогнози при добри и известни астролози, подозирам, че нещата не се случват така, както те ги изчисляват именно защото съм родена секцио.

Няма такова нещо за секциото! Между другото точно известните и медийни астролози са най-калпавите! Ако си ходила при някой от тях - не се учудвам, че нищо не са ти познали!
Виж целия пост
# 381
Тези дни Оксана Станчева правеше безплатни хороскопи в Сердика център.

На първо място - правила си е реклама! Няма сериозен астролог, който за 5 минути да ти разгледа хороскопа, пък чак и прогностика да ти направи!

О, със сигурност е с рекламна цел, но пък много ми се иска това, което е видяла да се случи, така, че се надявам да е точна прогнозата  Peace
Виж целия пост
# 382
О, със сигурност е с рекламна цел, но пък много ми се иска това, което е видяла да се случи, така, че се надявам да е точна прогнозата  Peace

 ooooh!
Надеждата крепи човека, но подобни рекламни изпълнения правят лоша услуга на астрологията!
Виж целия пост
# 383
е, то пък, сериозните откъде ги знаеш колко време го правят този хороскоп, като вече си има софтуер за тази работа? Може да ти прави някакво шоу, ако е пред теб, а ако ти каже, че хороскопът ти ще е готов след няколко дни, може пак да е за пет минути правен!
Виж целия пост
# 384
е, то пък, сериозните откъде ги знаеш колко време го правят този хороскоп, като вече си има софтуер за тази работа? Може да ти прави някакво шоу, ако е пред теб, а ако ти каже, че хороскопът ти ще е готов след няколко дни, може пак да е за пет минути правен!

Andariel,
 от любимките си ми, но нали се разбрах ме за тази тема Wink
Лесно е да се начертае/сметне хороскоп със съответният софтуер.
Майсторлъка е в тълкуването, разчитането на съответната карта. Има доста неща, който се гледат, за да е точно разчитането, определено  не става за 5мин.
Виж целия пост
# 385
Забравих,
разчитането няма как да ти го направи софруера.
Виж целия пост
# 386
Здравейте.
Някой от Варна ходил ли е при астролога Николай Радев-Алдебаран и какви са впечатленията ви от него?
Виж целия пост
# 387
Аз съм си правила хороскоп преди време при Муси Дачева. Бях впечатлена от нея предимно от сайта й, от това че е много мила, позитивна и т.н. НО за съжаление, не съм доволна от услугата. В смисъл такъв че, подобен хороскоп бих могла да си направя и аз с 2-3 книги по астрология и статии от Интернет. Освен това слушайки я оставаш с впечатлението че картата е нещо като присъда и точка. Поне аз чух двеста пъти сатурнова криза, на слънцето, на асцендента, на какво ли не, останах с впечатлението че в живота си ще имам 3-4 дни които няма да са криза. Наистина е много добричка, една такава спокойна, мила , но това бяха за мен грешно дадени пари. Освен това няма твърда цена, ами за толкова пари ще говори половин час, а за толкова- един час, а пък за толкова ще ти го даде писмено.  Пак казвам това е само моето мнение, но аз лично от този хороскоп имах нулева полезност. Но това е моето мнение.

Моята кума си прави при люмиер, но писмено,не знам как да коментирам, всеки квадрат и опозиция там се тълкува като загуба на близки хора, катастрофи, осакатяване, смърт, загуба на пари и имущество, бездетност, тежки болести, падания, атентати. Сами можете да видите и в сайта му е същата работа.

По късно сестра ми си прави при А. Вотей, и за да не остана по- назад си направих и аз.
Тук вече нещата са генерално различни. Аз имам в картата си много квадрати и опозиции, страшна работа. Адриана гледа от картата много назад в рода и прави някакви изследвания откъде се появяват тези неща в твоята карта. И аз останах много вцепенена от това че с доста голяма точност описва рода назад във времето и неща които са се случвали със моите баби, дядовци и съответно са дали някакъв отпечатък в картата. Другото което е, че изследва минали прераждания, и открива например откъде идва дадена фобия, или повтарящи се сънища, без да съм и казвала че въобще имам такива. Обяснява подробно как действа картата с примери от собствения ти живот, на какви нива се проявяват събитията с теб, за да може евентуално да си направиш извод и как ще действа тази програма занапред. В крайна сметка разбираш защо картата ти е такава, и как действа тя при теб, къде са ти слабите места и какво може да се направи по въпроса.
Целия разговор се записва, защото е невъзможно да се запомни, тя говори без прекъсване над 2 часа. Има работи които умишлено може би пропуска, някъде вмъква елегантно предупреждения някакви, а има и опасности които директно ги казва за да се има предвид периода. Заслужава си парите, дори и нищо да не е вярно, поне е доста интересно.
Надявам се да съм била полезна на някой .
Виж целия пост
# 388
Здравете ! Как мога да се свържа с Адриана Вотей ? Някой който е ползвал услугите и ,моля за координати ...предварително благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 389
Моят син е роден секцио, има направен хороскоп от А.Вотей още, когато беше на 6месеца. Скоро ще навърши 3г. Това, което ми е казала за него за момента отговаря на истината, каква храна ще харесва, характера му, предпочитанията му.....според мен, и секциото не е случайно, а е избор на душата кога да се роди.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия