помощ, незнам какво ми става

  • 1 410
  • 10
Здравейте, мили момичета, за първи път пиша във форума, моля за съвет. До 03.06.09 пиех Диане 35 (пия го от три години, по изричното указание на генеколога), след като си изпих хапчетата за месеца, на 08.06.09 ми дойде, както обикновенно, но тъй като преди това ходих на преглед и с милото сме решили да правим бебе, от този месец ги спрях. Но от около една седмица получавам леки болки ниско долу , а от два дни (привечер) болките са съпроводени със съвсме малко зацапване. Вече започвам да се притеснявам да не ми е станало нещо от това Диане, защото  е рано да ми идва този месец, но за съжаление доктора ми ще е на работа чак другата седмица и преди да съм отишла при друг , моля ако някоя от вас може да ми помогне със съвет или инфо, ще съм много благодарна.
Виж целия пост
# 1
След спиране на хапчетата е нормално цикъла да е странен и нередовен поне в началото докато организма възстанови естествения си ритъм.
Виж целия пост
# 2
Аз знам, че след спиране на противозачатъчни може много бързо да се забременее, така че...може и това да е. Ако не - сигурно е нещо от хормоните. Изчакай поне още един месец и не спирайте опитите.
Виж целия пост
# 3
След спиране на хапчетата /също пиех Диане 35/ цикълът ми правеше номера три месеца. Гинекологът ми обясни, че било от хормоните.
Виж целия пост
# 4
Нали си спряла хапчетата, нормално е всякакви аномалии да има - да ти идва цикъла по-често и с болки, да пропуска месец-два... а може и да си забременяла  Party Успех!
Виж целия пост
# 5
И на мен ми се беше случило нещо подобно след спиране на противозачатъчни,и после лекарката ми каза че такова рязко спиране обърква хормоните и затова идва това кървене,но ти си говори с твоя гинеколог аз все пак не ги спрях за да правя бебе ако си забременяла веднага може да има нещо свързано с това
Виж целия пост
# 6
След спиране на противозачатъчните е нормално да има такива колебания на цикъла ти.
Виж целия пост
# 7
Аз знам, че след спиране на противозачатъчни може много бързо да се забременее, така че...може и това да е. Ако не - сигурно е нещо от хормоните. Изчакай поне още един месец и не спирайте опитите.

И аз така знам,че след спиране на хапчетата се забременявало от раз. Grinning
От хормоните са тези промени в цикъла,продължителността и количеството.
Моя гинеколог ми каза,че след спиране на противозачатъчните цикъла ставал доста обилен. Crazy
Виж целия пост
# 8
След приема на противозачатъчни е нормално да има аномалии в МЦ.Другия вариант е да си вече малко бременна. LaughingКъсмет и да се похвалиш.
Виж целия пост
# 9
и аз съм чувала за подобни аномалии
Виж целия пост
# 10
направи си един тест след няколко дни. може овулацията да е била по-рано.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия