Плазмен телевизор Панасоник?

  • 807
  • 3
Здравейте. Може ли да дадете мнение за плазмените телевизори на Панасоник? Харесали сме си модел TH37PV80. Ако някои го има и може да каже плюсове и минуси ще ми помогне. Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ами спрели сте се на страхотна марка, има и 3xHDMI входове, което става все по-полезно, а и плазмата има предимство пред LCD-тата защото телевизионния сигнал в България е отвратителен. Вече по друг начин седят нещата ако ще го използвате за компютърен монитор или да гледате BluRay филми. Има значение и растоянието от което ще го гледате, а за 37' за кофти сигнала в БГ около 3м. е добре, за да не се забелязват много дефектите в картината. Моделчето е добро, макар че Панасоник от известно време внасят едни "странни" модели, и гледаш два еднакви модела а единя ОПРЕДЕЛЕНО е по-слаб контрастно, черното направо сивее пред другия а настройките са еднакви. Има си и значение за жалост на каква бройка ще попаднете "може би внасят рециклирани незнам". Но е добър избор.
Виж целия пост
# 2
Благодаря за отговора. В крайна сметка купихме този модел и сме доволни. В началото на мен ми трябваше малко време да свикна с широкоекранния образ, защото много малко телевизии предават 16:9.
Виж целия пост
# 3
Честито и със здраве да си го ползвате...Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия