Кое първото нещо което казват дечицата ви когато се събудят?

  • 5 487
  • 164
Понеже моето мъниче като стане от сън сутрин, не пропуска да ми каже мамо и да ме потърси..чудя се какво казват вашите малки и вече пораснали дечица.
Днеска като ме видя и вика с най звънливия гласец,, мама е добричка,, ..все едно не ме е виждала от много много време.

Виж целия пост
# 1
Моята дъщеря е на 1г и 5м и от повече от месец се събужда с думата '' татти ''  Crazy
Преди 10 мин стана и пак потърси първо баща си  Grinning .
Виж целия пост
# 2
Не съм забелязала какво казва,идва при мен на леглото.
Виж целия пост
# 3
Моето казва кака.Само това повтаря.Сигурно иска сестричка Wink
Виж целия пост
# 4
Моето момче е още мъничко и не може да говори,но сутрин се събужда с широка усмивка.Без значение кой вижда първо,мен или баща си.
Виж целия пост
# 5
ами ние сме на 1г и от няколко месеца/1-2м може би/ става усмихва ми се и започва да крещи "мам ам".
Виж целия пост
# 6
GALQ79 много показателно..
А да и при нас го има идването и гушкането.
Виж целия пост
# 7
Напоследък казва "Пика ми се". Crazy Иначе "Мамо ставай" или "Вземи ме" или пък много често вика "Бичам те". Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
"Мамо, аз се събудих!"
Виж целия пост
# 9
Големия отива при баща си и му казва в ухото "Тате, аз много спах" Laughing
Виж целия пост
# 10
Ако е сутрин, казва "Добро утро!" или ме бута да ми каже, че иска да легне при нас. Ако е следобед, ме търси и вика "Мамо...".
Виж целия пост
# 11
Моята идва и първите й думи са "Мамо, аз добре спах" Това защото преди винаги я питах как е спала, а сега вече си казва и без разпит. Laughing
Виж целия пост
# 12
В момента - " Пусни ми телевизора да гледам Пауър Рейнджърс операция овърдрайв" Crazy Laughing
Виж целия пост
# 13
"Добро утро,светличко ли е вече?"- от около година насам Simple Smile
Виж целия пост
# 14
В момента който се събуди идва при мен и баща и- ако сме в леглото се гушва,ако пием кафе пак идва при нас и се гушва....определено е много гальовна и търси нежност сутрин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия