2 неполучени писма от САЩ - въпрос

  • 734
  • 4
Здравейте на всички.

Предварително се извинявам ако темата не е за тук.

Имам 2 писма,  изпратени ми от САЩ, обикновена поща, едното преди месец, а другото преди почти 3 седмици вече, но нито едното не е пристигнало. Адресът е изписан правилно, проверих вече. Винаги преди това съм си получавала писмата за 10-14 дни, а и тези двете са ми много важни. Има ли някакъв начин (да се обадя на пощите във Варна например) да проверя дали поне са стигнали до Варна.

Благодаря на всички отговорили.
Виж целия пост
# 1
                                 Не получавам поща и честно казано не знам, но нищо не пречи да наминеш в кварталния пощенски клон и да ги попиташ. Не съм чувала дали може да се следи писмо, минаващо през БП както може пратка през куриер  Thinking.
Виж целия пост
# 2
Ами, има, обаждаш се и питаш  Mr. Green
Може да говориш с вашата пощальонка или да отидеш в клона, където е адресирано писмото (клон 9000 е ЦП, обаче)
Ако имат някаква квитанция, която са запазили при пускането на писмото, може да покажеш копие. Надявам се писмото е пуснато препоръчано, тогава, практически няма губене (по лични наблюдения).
Отбележи и факта, че започват отпускарски месеци тук и там и е възможно да се бавят пратки.
Виж целия пост
# 3
Не, не са пуснати препоръчано за съжаление, в понеделник ще изпратя мъжа ми да провери в пощенския клон във Възраждане (адресирани са до него), евентуално ще се опитам да издиря пощальонката ни.
Виж целия пост
# 4
Обикновена поща няма начин да се проследи и да се издирва. Можеш да се обадиш във вашия клон и да питаш, разбира се, но не виждам защо ще държат правилно адресирано писмо при тях и ще чакат някой да им се обади, за да го предадат. Най-вероятно се е заблудило някъде по пътя. Може пък и да пристигне, поне второто...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия