безкръвна операция на сливици с ултразвук

  • 39 038
  • 40
На детето ми другата седмица ще му правят безкръвна операция с ултразвук на трите сливици в Каспела при д-р Милинич.Има ли някой от вас ,който да си е правил такъв вид безкръвна операция?
Боли ли много след като се излезе от упойка?
Виж целия пост
# 1
И на мен ще ми е интересно да чета в темата. Моля те пиши после как е минало.
Виж целия пост
# 2
Интересно е това,пиши после подробности Peace
Виж целия пост
# 3
Никой ли не се е подлагал на тонзилектомия с ултразвук или лазер?
Виж целия пост
# 4
Не, и на мен обаче ми стана интересно. Пиши подробности след това.
Виж целия пост
# 5
Взех да се притеснявам за този метод.Дано не сбъркаме, но ни уверяват, че по този начин ще избегнем кървенето след и по време на операцията.
Виж целия пост
# 6
Понеже за 3 мес направих 4 гнойни ангини, категорично ми казаха да вадя сливиците Confused
Споменаха ми за този метод, но тъй като не се реших да ги вадя, не съм търсила инфо...да кървенето било минимално Peace
Ще чакам да споделиш как е минало-иначе болката при децата минавала значително по-бързо отколкото при нас-възрастните индивиди Mr. Green Помагал сладоледа Wink
Успех! Hug
Виж целия пост
# 7
Ами аз моите ги махнах преди няколко години и болеше неописуемо.отслабнах с 12 кг за една седмица и се обезводних, защото не можех да преглътна дори и вода.Дано при детето ми мине по-леко.
Виж целия пост
# 8
Ако е лазер мисля, че ще се възстанови много по - бързо. Няма да има кървене и самият лазер "стерилизира" допълнително мястото, което обработва. Ако аз трябваше да си правя такава операция бих избрала именно тези методи.
Виж целия пост
# 9
Дано се възтанови бързо и безболезнено.Притеснено ми е и от пълната упойка, чух че повечето деца буйствали и плачели след излизане от упойка.
Виж целия пост
# 10
Дано се възтанови бързо и безболезнено.Притеснено ми е и от пълната упойка, чух че повечето деца буйствали и плачели след излизане от упойка.
За пълната упойка не знам, но възстановяването ще мине леко. Според мен си избрала най - добрият начин за детето си. Успех ви желая и да мине леко.
Сега се сещам, че на племенника ни му шиха устичката под пълна упойка и майка му не каза да са имали проблеми когато е излизал от нея.
Виж целия пост
# 11
Виж какво намерих в архива:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=379870.0
Виж целия пост
# 12
Не се притеснявай , бъди силна  Hug Ние вадехме сливици преди 8 месеца и от тогава не сме имали проблеми дори с хремичка , но дано е така и за напред Wink Незнам как протича манипулацията с ултра звук , но не мисля , че е много по различно... newsm78 Наистина малко трудничко излязохме от упойката , леко се давеше , като че ли искаше да повръща , но всичко това трае не повече от час , така че се успокой и мисли позитивно . Всичко ще е наред . Другото прекрасно нещо е , че спря да се напишва вечер малкия , но доктора единствено не позна че ще наддаде на килограми , ами то като сме си злояди  Mr. Green След операцията трябва много да се пази детето , в смисъл да не плаче , кашля , да не се напряга имам предвид първите два дни  Rolling Eyes Пасирана храничка няколко дни и това е в общи линии , ако нещо друго те интересува питай  Peace Успех от сърце ви желая и бъдете спокойни   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 13
А температура дигат ли децата след операцията?
Какво се дава против болка и силна ли е болката при тях?
Виж целия пост
# 14
Нормално е да вдигат температура. Моята дъщеря не е вдигала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия