За нишадъра

  • 13 965
  • 19
Здравейте момичета, ние пак сме с ангина...оф ужас.
Решила съм да се пробвам да спестим от АБ и да опитам да мажа гърлото с нишадър, обаче нямам опит и ме е страх малко .Все пак Филип е само на 2 години , макар аз съм била на същите години когато са ме лекували с нишадър.Ефект съм чувала че има смайващ.Вие имате ли опит с това.
Виж целия пост
# 1
Здравейте момичета, ние пак сме с ангина...оф ужас.
Решила съм да се пробвам да спестим от АБ и да опитам да мажа гърлото с нишадър, обаче нямам опит и ме е страх малко .Все пак Филип е само на 2 години , макар аз съм била на същите години когато са ме лекували с нишадър.Ефект съм чувала че има смайващ.Вие имате ли опит с това.

   Недейте мъчи детето, този стар метод не е добра идея. А и няма как да излекува предиспозицията на детето към рецидивиращи ангини.
   Истинско излекуване обаче, може да се постигне с хомеопатия.  Peace


  
Виж целия пост
# 2
Дайте съвет!Защо така подхвърляте въдицата с гола кука?
Виж целия пост
# 3
Съвета е да си потърсиш хомеопат.
Виж целия пост
# 4
Съвета е да си потърсиш хомеопат.

  Да, обърнете се към хомеопат.  Peace
Виж целия пост
# 5
Та само да кажа.Филип вчера го намазахме с нишадъра,накапах му носа с клеева тинктура и спа цяла вечер спокойно без температури, без сумтене.Диша през цялото време с нослето, а не се беше случвало от седмици.И само за протокола,Като малко дете аз също съм имала страшни проблеми със сливиците.Излекувал ме е някакъв селски фелдшер като няколко пъти ми е намазал гърлото с йод и нишадър.Наистина травматизиращо е било за мен,но от 27 години не съм боледувала от настинки , ангини.Всичко минава с лека хрема.
За хомеопат...какво значи да търсиш.Игла в купа сено.Има всякакви самозванци и знахари.Не познавам лично хора които посещават хомеопати , за съжаление не знам към кого да се обърна.Бих завела детето само при изпитани специалисти.Да си правя експерименти...няма нужда.
Виж целия пост
# 6
Да си правя експерименти...няма нужда.

 Rolling Eyes
за мен нишадърът си е жив експеримент Stop

пожелавам ти детето ти да е винаги здраво  Simple Smile
Виж целия пост
# 7


 Rolling Eyes
за мен нишадърът си е жив експеримент Stop

пожелавам ти детето ти да е винаги здраво  Simple Smile
[/quote]
 Благодаря за пожеланието! Нишадъра не е експеримент защото както описах по-горе, аз съм лекувана така и годините здрави сливици доказват, че има положителен резултат от това че са ме лекували по този начин. Експеримент ще е ако заведа на сляпо детето при някой си уж хомеопат .Бих го завела при лекар който е доказал че наистина умее да помага.Бих го завела при препоръчан специалист хомеопат, но вие явно не четете всичко, а само това което би ви дало повод за възникване на спор.
Виж целия пост
# 8
Фане, ако имаше бегли познания по медицина, щеше да знаеш, че сливиците съвсем не са там случайно.
 Те изпълняват точно определена роля, и тя е: лаборатория на имунната система и същевременно преграда предпазваща ларинкса и белите дробове.
 

 Истинско излекуване има, когато се премахне предиспозицията, а не с елементарно временно "изтребване" на бактерии по повърхноста на сливиците.  Peace

  
Виж целия пост
# 9
Съгласна съм с Aleksander  Peace
Виж целия пост
# 10
Фане, ако имаше бегли познания по медицина, щеше да знаеш, че сливиците съвсем не са там случайно.
 Те изпълняват точно определена роля, и тя е: лаборатория на имунната система и същевременно преграда предпазваща ларинкса и белите дробове.
 

 Истинско излекуване има, когато се премахне предиспозицията, а не с елементарно временно "изтребване" на бактерии по повърхноста на сливиците.  Peace

  


Ама съгласна съм.Няма спор.Знам каква е функцията на сливиците.Знам, че това, че съм излекувалала сега детето и това че съм изтребила  бактериите това не означава, че вече няма да боледува.Хора не четете.Препоръчайте хомеопат, който да помогне.Лелее- направо ме заболя главата.
Виж целия пост
# 11
Така само да уточня пак.ПОнеже нямам познат който да препоръча хомеопат, то идеята ми за моментното положение беше да избегна антибиотика.И смятам, че успях.Макар и със стар метод като мазане с нишадър.
Виж целия пост
# 12
Така само да уточня пак.ПОнеже нямам познат който да препоръча хомеопат, то идеята ми за моментното положение беше да избегна антибиотика.И смятам, че успях.Макар и със стар метод като мазане с нишадър.

  Да, в такъв случай добре си постъпила.  Peace
Виж целия пост
# 13
Така само да уточня пак.ПОнеже нямам познат който да препоръча хомеопат, то идеята ми за моментното положение беше да избегна антибиотика.И смятам, че успях.Макар и със стар метод като мазане с нишадър.

  Да, в такъв случай добре си постъпила.  Peace


Ако имате какво да препоръчате или някой когото може да помогне...пишете на лични
Виж целия пост
# 14
Фане,искам да те попитам с какво количесвто нишадър мажеш сливиците?Мен вуйна ми ме лекуваше по подобен начин,но нишадъра го духаше през фунийка в гърлото ми.Минаваше ми наистина много бъзро.Единствения ми проблем е ,че тя отдавна не е сред живите и няма кого да попитам по-колко нишадър се използва Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия