Летен кош на количка и от кога

  • 21 148
  • 28
Нашата количка е с два коша. Сега сме на 2 месеца и все още използваме зимния кош, защото летния няма легнало положение, а само полулегнало. От колко месеца вече можем да използваме летния полулегнал кош?
Виж целия пост
# 1
Имате време, поне от 4 месеца и то с полулегналото положение.
Виж целия пост
# 2
Изчакай да стане на около 4 месеца. Peace
Виж целия пост
# 3
Сложихме детето си в летния кош на 4 месеца и 10 дни на наклон от 45 градуса на количката.
Това по съвет на ортопеда ни.
Виж целия пост
# 4
Нашата количка е с кош за новородено и кош за седящо дете. Втория ползвахме чак след 6-тия месец, когато започна да сяда.
Виж целия пост
# 5
и ние сме със зимен кош и летен кош,на който най-легналото положение е 30 градуса

мисля да бъдем със зимния максимално повече време.сега сме на 4 м поне до 5 я,а ако госпожицата позволи и до 6я месец
Виж целия пост
# 6
от към 4-тият....
но пък ако детето си му е кеф легнало...може коша за новород3ено да си го ползвате и 6-7 месец.
Виж целия пост
# 7
Мисля,че до към 5-6 месец бебето не трябва да седи с наклон повече от 45 градуса.Аз бих оставила коша за новородено до към 6 месец.След това - летен вариант.
Виж целия пост
# 8
Бебето ще ти покаже - към 4-5 месец бебка изобщо не искаше да лежи в количката.
Виж целия пост
# 9
Нашата количка е с два коша. Сега сме на 2 месеца и все още използваме зимния кош, защото летния няма легнало положение, а само полулегнало. От колко месеца вече можем да използваме летния полулегнал кош?

Изчакай поне да стане на 4-и месеца  Peace
Виж целия пост
# 10
Мамите вече са ти казали да изчакаш още малко.Нищо не пречи зимния кош,а и бебенцето е още мъничко за полулегнало положение.
Виж целия пост
# 11
Изчакай след 4-5 месец.
Виж целия пост
# 12
Не бързай с летния кош, бебенцето е мъничко още. Дъщеря ми я сложих в него в началото на 5 м.
Виж целия пост
# 13
Мисля че още ви е рано за летния вариант,нека бебчо да стане по укрепнало а пък и сега спи през повечето време и ще му е по удобно легнало.Аз возя дъщеря си в лятна количка от 2 месец но има пълно легнало положение.
Виж целия пост
# 14
След 4м. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия