Къци Вапцаров-ДГ за артистични деца

  • 4 809
  • 16
Здравейте!
Някай знае ли нещо повече за това?
http://www.bg-mamma.com/actuals/full/1503
Мерси предварително! Hug
Виж целия пост
# 1
Прочетох статията,дадени са тел. за инфо.Звънни там ще ти разяснат подробности.
Виж целия пост
# 2
Здравейте!Засега сме много доволни от градината на Къци.Синът ми ходи отскоро там и много му харесва.Учителките са много симпатични,усмихнати и се занимават и индивидуално с децата.Базата е чудесна.На мен много ми допадна идеята,че всеки ден има занимания по музика.
Виж целия пост
# 3
И аз се интересувам от градината на Къци. Каква е таксата?
Виж целия пост
# 4
Таксата е 300 евро.
Виж целия пост
# 5
А ако не ми е артистично детето дали ще го върнат ?
Съмнявам се ...
Може би по принцип съм предубедена , защото ужасно много не понасям Къци  Sick
Виж целия пост
# 6
И аз така си мислех,но като разговаряхме с Къци и жена му ми направиха доста добро впечатление.Може поне да отидеш на място в градината и да разгледаш и разговаряш.
Виж целия пост
# 7
Според това, което е публикувано в сайта, мога само да съжалявам децата, които са записани в подобна детска градина.
 
Концепцията е пълна с всевъзможни граматически грешки, неточности  и изкривености. Няма галерия със сними!

Всичко изглежда супер непрофесионално.
Не знам кой здраво мислещ родител би си пратил детето в подобно заведение.

Лично аз няма да се съглася като наказателна мярка да ми го изолират самичко, за да размислило......."позитивна изолация" Shocked
Какви са тия нацистки методи?!?!?!?Красиво  и елейно звучащи.

Освен това често в концепцията фигурира името "Чуден свят". Нека  Къци все пак да си изясни как да се казва неговата градина! Или той просто е копирал /copy- paste/ всичко и не навсякъде е успял да изчисти .....също и някакъв "Английски център". Sunglasses newsm78

........"Пред очите ми моите деца са губели част от своята непринуденост и артистичност, попаднали в детска градина и училище, което е тъжно "......

ами защо е позволил децата му да загубят част от своята непринуденост?!? И защо е сигурен, че това е станало заради детската градина, в която са ходели?!?
И че в неговата няма да е така!?!?!

В програмата пише "пристигане на микробусите"
Ама чакайте малко. Това за моето дете ли ще става дума?!?!?
То да не е в делегация?!?! Която пристига на конференция?!?!?

Не е ли по- добре например детето ти да ходи с колело на детска градина?
ако не е възможно , понеже в случая е в Драгалевци........просто ще си намерим градина в района!

а не да мъча едно дете на невръстна възраст, като го влача от ранни зори по шосетата и  натоварен трафик......

Според концепцията, всяка сутрин децата са преглеждани от медицинска сестра. .....От какъв зор?! За да ги психясаме ли?!
Или и това е част от артистизма? Mr. Green

За цените - не разбирам какви са тези такси, още повече ако ги сравнявам и със стандарта в БГ!?!?!
Та тук дори частната Валфдорфска градина, в която храната е био, всички играчки са само от дърво....и програмата и заниманията са супер специални, таксата е 120 евро.

И какви са тия начинания на Къци....нали уж иска да емигрира в щатите?!
Виж целия пост
# 8
Много ми хареса мнението Simple Smile
Споделям го, още повече, че ако точно от "Къци" очквам обучение по артистизъм, по-добре да се хвана с математика да се занимавам.
Виж целия пост
# 9
....

За цените - не разбирам какви са тези такси, още повече ако ги сравнявам и със стандарта в БГ!?!?!
Та тук дори частната Валфдорфска градина, в която храната е био, всички играчки са само от дърво....и програмата и заниманията са супер специални, таксата е 120 евро....

В България не можеш да намериш частна ДГ с такса от 120 евро на месец, плюс включена био храна... Просто няма такова нещо, цените на места достигат главозамайващи цифри  Crazy


Иначе по темата - не бих поверила детето си в ръцете на Къци или на хора, които той управлява. Без значение какви екстри и такси ми предлага. Предпочитам кварталната неартистична градина  Wink
Виж целия пост
# 10
Здравейте!По повод темата,бих искала да споделя нещо,което разбрах случайно.Оказало се,че  в градината на Къци няма предучилищен педагог и програма ,утвърдена от МОН.А... и също медицинско лице,което е задължително за каквато и да е д.градина.Аз не бих си дала детето там при такива условия!
Виж целия пост
# 11
И аз като и "колежката" имам алергия към Къци! Много ми е смешен.И като цяла България го вида що за "артист" е, сега е решил да се заеме с друго! Още не мога да забравя тъпите, унизителни въпроси, задавани на децата в по-по-...! Пиша всичко това, за да не ме обвини някой в пристрастно мнение. Мисля, че всеки /дори и той/ има право да опита. Освен това "за всеки влак си има пътници". Важното тук е друго- всеки родител трябва да си даде сметка дали изборът на детска градина е правилен. Има ли лиценз тази градина? Всичко това, което пишете ме навява на мисълта, че концепцията е красиви детегледачки, интериор, песни и танци от зори до здрач.А защо пък не? Въпрос на избор. Друг въпрос е, обаче за деца в предучилищна възраст.Там си има закон, програма, задължителна диплома при завършване! Ако той не може да ги осигури, родителите сами да си помислят.А иначе аз зная и за други ЧДГ с подобна "снобска концепция" и без лиценз. Лошото е, че ние родителите се лъжем по външни атрактивни страни, а по-по-  важни неща ни убягват.Иначе успех на Къци. Всеки има право на място под слънцето, право на избор.
Виж целия пост
# 12
Може да съм предубедена от телевизионните му изяви,но не бих си поверила децата на Къци.
Виж целия пост
# 13
 Peace
Виж целия пост
# 14
realist  за коя градина говориш конкретно, защото според мен не си изобщо в час с цените? сигурно и с държавата ни, гледайки надписа къде живееш? би ли пратила линк, моля, да видим цената от 120 евро с био храната и играчките?

не съм наясно с градината на Къци, но и не бих коментирала глупости само от въображение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия