кога?

  • 657
  • 4
Здравейте на всички които четат редовете които съм написала...имам нужда просто да попитат тези от вас които са преминали през същото...имам нужда от малко надежда и оптимизъм...с две думи...след 1 година редовни опити за бебче,,,се оказа че ще потърсим лекарска помощ за изясняване на пролемите...при мен на гинекологичния преглед се оказа че нещата са наред...гинекологът ми сподели, че преди да ме изпрати на специалист по стерилите е по-добре да прегледаме първо моето момче , за да се види дали проблена на е при него...оказа се че се налага да се отстрани оперативно резширена вена на моя съпруг...правихме операция преди 3 месеца...и отново започнахме опити за бебче...вчера обаче, след като този месец за пореден път се вслушвах в тялото си и след като отново бях " убедена" че съм бременна...отново се оказа че - това е поредната напразна надежда...все се надявам да спра да чете вече по форумите темите като "пробленмо забременяване " и т.н. ...и да започна да чета вече " ще си имаме бебче" ...но засега ...уви...
кажете момичета...моля ви ..кажете при тези от вас ,които са преминали през операции от варикоцеле...имаше ли положителен ефект...и той кога се появи...пожелавам на всяка от вас да усети в най-скоро време какво е под сърцето ти да тупти сърцето на вашето бебче...пожелавам го и на себе си...
Виж целия пост
# 1
Четири години чакахме бебо.Минахме през всички прегледи и изследвания.Важното е да не се отчайвате,а да продължите да се борите със зъби и нокти.Какво ви казаха след операцията на съпруга ти?Няма начин специалиста който я е извършил да не е дал мнение.Ако всичко е наред след нея,то те моля да се успокоиш и да се заредиш с вяра и оптимизъм,а ако трябва друга операция-направете я и ти повтарям-не се отчайвайте.При мен психологичния проблем през годините забави бременността.Прегръщам те и ти желая скоро да ни се похвалиш  bouquet
Виж целия пост
# 2
операцията мина успешно...лекарятказал че до няколко месеца всичко ще бъде наред и ще има резултат...до 1-2 седмици ще трябва да отиде на контролен преглед...спермограма , за да видим как са се изменили резултатите...за тях вчрвам че ще се със сигурност по-добре, защото първите бяха плачевни...моля се на Господ всичко да бъде наред...
Виж целия пост
# 3
хей, я горе главата. не 4е и аз не рева. ама нали трябва да се подкрепяме. мног е трудно, психологи4ески не издържаме, но това е през което трябва да минем. а финала Ще е страхотен. и ние все оЩе 4акаме, и на мен тялото ми наШепва едно, а пък яй4ниците ми казват друго, но ... продължаваме напред.Ще стане, убедена съм. и ти трябва да си убедена...

успех и  Hug
Виж целия пост
# 4
операцията мина успешно...лекарятказал че до няколко месеца всичко ще бъде наред и ще има резултат...до 1-2 седмици ще трябва да отиде на контролен преглед...спермограма , за да видим как са се изменили резултатите...за тях вчрвам че ще се със сигурност по-добре, защото първите бяха плачевни...моля се на Господ всичко да бъде наред...
Щом той го е казал значи ще е наред и ще има резултат.Сега само хубави мисли и трепетно очакване на чудото ти пожелавам Hug
Виж колко хубаво го е казала:
... продължаваме напред.Ще стане, убедена съм. и ти трябва да си убедена...
успех и  Hug
  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия