Секс след раждане-до кога ще ме боли?!

  • 18 977
  • 50
Здравейте, момичета! Родих преди 3 месеца  по естествен начин и се наложиха няколко шева- вътрешни и външни. Очаквах да ме боли първите 2-3 пъти по време на секс, но вече повече от месец имам болки и дискомфорт. Определено първите 2-3 пъти беше най-зле, но се чудя до кога ще продължава болката!  ooooh! Явно доста здраво са ме зашили  Sad
Виж целия пост
# 1
Не ме е боляло нито веднъж.
Може би влагалището ти е все още сухо.  newsm78
Кърмиш ли?
Виж целия пост
# 2
Ще следя темата, защото ме интересува. И мен ме шиха и все още не мога да се престраша. Все си мисля, че още не е зарастнало съвсем, а и лекарката ми каза да изчакам до 40-тия ден. Все пак съм чувала, че първите месеци е малко сухо и е хубаво да се ползва лубрикант. Може за това да изпитваш дискомфорт. Успех ти пожелавам. Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Отиди на профилактичен преглед, за да се види, ако имаш проблем. Моя приятелка се разкъса зверски и поне година не можеше да си седи на д-то, за секс въобще не можеше да се говори ...
Виж целия пост
# 4
Може би е добре да направиш един преглед, при мен болката беше само в началото, през първия месец не сме и правили, защото предчувствах болка, но после нямаше никакъв проблем.
Виж целия пост
# 5
И мен доста ме позакърпиха Laughing и ме болеше много първите пъти.Но последния път като го правихме ме боля зна4ително по малко.По добре ходи на лекар.
Виж целия пост
# 6
Аз имах само външни шевове. Боля ме горе долу месец и после всичко отмина.
Според мен е хубаво да отидеш на преглед, за да си спокойна  Naughty Успех и дано всичко е наред Peace
Виж целия пост
# 7
Ние за първи път правихме секс след 5 месеца и мен ме боля малко в началото, все едно бях девствена пак  Rolling Eyes бяха се престарали със зашиването. Но след известно време нещата си дойдоха на мястото и даже мога да кажа, че секса е още по приятен и за двамата  Peace Препоръчвам ти да ползвате някакъв лубрикант и ако не се подобряват нещата да отидеш на лекар  Hug
Виж целия пост
# 8
Не съм имала никакви болки след раждането.Явно си е много индивидуално.Може да те боли само първия път,а може и следващете 10 да изспиташ дискомфорт.Консултирай се с лекар за продължителността на това неразположение.
Виж целия пост
# 9
Аз имах 20-ет шева-вътрешни и външни,но само първия и втория път изпитах дискомфорт,като вътрешно разтягане,но след това изчезна този проблем.
Виж целия пост
# 10
Мен до преди месец някъде си ме боляше, усещах неприятелн дискомфорт.
Раждах секцио. Доки ми изписа Глайтгелен, но  го ползвах само веднъж, нещата се нормализираха от само себе си
Виж целия пост
# 11
Иди на лекар. Не е нормално да те боли толкова време. Болката от шевовете ли я чувстваш или самата кожа на влагалището е като охлузена? Ако е първото, вероятно са те зашили кофти. Ако е второто - трябва да се лекуваш, най-вероятно една микробиология би показала как стоят нещата Peace И за двете неща ти трябва лекар.
Виж целия пост
# 12
мен пък още си ме боли,дано като родя пак отмине
Виж целия пост
# 13
Според мен е нормално.
При 1вото раждане имах вътрешни шевове. Опити за интимни контакти най-вероятно сме правили към 3тия месец след раждането. Ами не, че изпитвах някаква болка. Беше ми дискомфортно и неприятно. След известно време всичко се нормализира.
Виж целия пост
# 14
Lyubi,а колко време след като роди пак започна да правиш секс? Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия