бърз въпрос

  • 2 489
  • 60
Момичета,искам да ви попитам-много бледа втора чертичка,означава ли че си е там тя?Т.е. /много съм развълнувана/,там е има я втората чертичка на теста,но е много бледа,това да го смятам ли за положителен тест.Всъщност,аз направих три последователни ,днес следобяда и в трите се показваше по един и същи резултата-една по-ярка черта и една много бледа,втора,а да отбележа-закъснението ми е от 6 дена,дали наистина съм бреманна?
Виж целия пост
# 1
dendini   виждала ли си отрицателен тест? Ако си виждала, винаги може да направиш разликата с втората черта.
Моята чертичка също беше доста по-бледа, но не прозрачна,както е при  "-" тест.
Успех!
Виж целия пост
# 2
Абе,има си я но е по-бледа,не е така ярка като другата.Ще се побъркам докато минат няколко дни за да си направя друг тест #Crazy
Виж целия пост
# 3
Много е вероятно. Много често втората чертичка е бледа. Най-добре изчакай една седмица и повтори теста. Тогава ще е още по-сигурно.
Виж целия пост
# 4
  bouquetЧестито.Според мен си бременна,но ако искаш изчакаи още малко и си направи нов тест.И при мен беше по бледа втората чертичка,но след още една седмица беше по ярка и вече нямах съмнения Peace
Виж целия пост
# 5
Щом има втора,макар и бледа чертичка,значи теста ти е положителен.Поздравления!!!   bouquet
Все още е много рано,затова е по бледа,ако си направиш тест след 10-12 дни от закъснението,тогава ще видиш ясно двете чертички.Успокой се,вярно вълнението е голямо,особено ако чакаш положителен резултат.
Надявам се след 10-15 дни да те поздравим със сигурност!!!  Hug
Виж целия пост
# 6
Мисля че ДА Wink
Виж целия пост
# 7
Има много такива теми и на всеки тест в листовката пише 4е има ли втора 4ерта без зна4ение бледа или не теста е положителен.И моята беше много бледа.Поздравления  bouquet,по4ни да пие6 фолиева киселина Peace.
Виж целия пост
# 8
според мен щом има втора черта дори и бледа значи си бременна!честито Hug
за по сигурно отиди на преглед!аз отидох на 10 ден от закъснението без да съм правила тест,но бях вътрешно сигурна че съм бременна!
Виж целия пост
# 9
Щом я има бледа или не- теста е положителен  Naughty
Направи пак след седмица и отиди на преглед. Честито и дано всичко е наред   bouquet
Виж целия пост
# 10
Щом има втора чертичка, значи е положителен.
Честито   bouquet
Виж целия пост
# 11
Бледа или не, щом има втора черта, значи тестът е положителен. Честито! Леко и безпроблемно бременеене ти пожелавам Flutter
Виж целия пост
# 12
Честито и от мен!  bouquet
Виж целия пост
# 13
Бърз отговор-бременна си! Mr. Green
Честитоооо!  bouquet
Виж целия пост
# 14
Бледа,не бледа,щом е там,значи има бременност-честито  bouquet.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия