Микробиологично изследване

  • 3 530
  • 7
Днес ходих на преглед в Полимед и ми взеха секрет за микробиологично изследване - 24лв. Confused плюс потребит.такса за самия преглед. На всичко отгоре вчера беше тръгнало да ми идва цикъла,но спря.И докторката каза,че нямало проблем,и дори точно преди цикъл било добре да се направи микробиологията. Rolling Eyes
Учудва ме това,че преди да е излязъл какъвто и да е резултат ми изписа Низорал таблетки, глобули и крем Канестен.Като съответно Низорала и крема и за мен,и за мъжа ми.А за мен крема и глобулите след цикъла,естествено.Обаче никъде на рецептата не пише колко дни да се пие Низорала,колко дни глобулите!?А те са по 3 глобули в опаковка!? Thinking
А докторката излиза в отпуск,и дори не ми върна направлението за вторичен преглед.Та сега дори и да искам да отида на консултация при друг доктор,не мога.
Дайте съвет дали да купувам Низорала,или направо с резултатите от микробиологията при друг доктор!? Rolling Eyes
 Hug
Виж целия пост
# 1
Най-добре изчакай микробиологията и с резултатите - при друг. Ще платиш още един преглед, но ще си спокойна. А лекарствата можеш да купиш винаги.
Виж целия пост
# 2
irenaani   Hug благодаря!  bouquet
Май така ще стане! Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
странно е всичко което казваш.лекарствата които са ти изписали са против гъбички, а микробиологичното изследване показва има ли болестотворни микроби от мястото където е взет секрета.консултирай се пак с друг лекар и питай за какво ти изписват лекарствата.вече е масова практика да ти изпишат нещо ей така за всеки случай #Cussing out
Виж целия пост
# 4
tollitade ,може би от оплакванията,които споделих лекарката предполага,че имам гъбички,но дали е така!? Confused
Благодаря за отговора,ще си търся друг лекар.Само дето си изхабих направлението с тази докторица.Та ми взе цялото направление,не ми върна отрязък за личната,и не мога да си ползвам и вторичния преглед! #Cussing out
Виж целия пост
# 5
мисълта ми беше че микробиологично изследване се прави за да се установи причинителя на бактериалната инфекция и кой антибиотик ще му повлияе най-добре, а гъбичките са съвсем друго нещо.оплакванията при двете неща не си приличат и при преглед още повече се различават.
успех в избора на следващия лекар
Виж целия пост
# 6
Микробиологията е точно и за гъбички показва какви са и с какво да се лекуват, а и след лечение е хубаво да се направи, за да се установи махнали ли са се, аз безуспешно се боря с тях, махат се и след време пак се появяват Sad
Виж целия пост
# 7
AzZa ,за съжаление и аз се боря с тях през определени периоди.
След раждането на дъщеричката ми нямах никакви проблеми 2 години.Но мъжа ми взе да има оплаквания и затова реших да отида да си пусна едно изследване.
Успех на всички!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия