Контракции в 5 месец

  • 35 545
  • 74
Много съм притеснена, че получавам контракции от началото на 5 месец.Не са болезнени и не са на равни интервали,но са почти всеки ден,някой път и сутрин и след обяд и вечер имам.Дори като съм лежала няколко часа ,пак съм получавала стягане на корема,въпреки че пия магнерич 3 по 2 и но-шпа.Моля ако някой е получавал такива контракции всеки ден да ми пише.Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
Ами аз имах, но не в началото, а в края на 5 месец. Може би даже началото на 6. Предписаха ми Магнерот - първо ударна доза, после постепенно намалих количеството му. И нещата си влязоха в релси. Консултирала ли си се с лекар по въпроса. Предвид това, че ти вече пиеш Магнезий, може би трябва да ти се предпише нещо друго, по-силно, за успокояване на контракциите. Мисля, че Папаверин е такъв препарат.
Виж целия пост
# 2
Само лекар може да ти даде коректен съвет! Peace
Късмет Praynig
Виж целия пост
# 3
Само лекар може да ти даде точен съвет!
Успех и лека бременност до края.
Виж целия пост
# 4
Консултация с лекар.Ако е нужно,по-висока доза магнезий.Успех.
Виж целия пост
# 5
Да,говори с лекарят си.
Успех!
Виж целия пост
# 6
Най-добре да се консултираш с гинекологът, който ти следи бременността.
Ако трябва - хоспитализация.
почивай и лежи повече. Късмет.
Виж целия пост
# 7
Само лекар може да ти даде коректен съвет! Peace
Късмет Praynig
Така е ,аз също имам контракции ,не са болезнени и не се случват често и пия вече 2 опаковка
Магнерич.Разбира се ,твоят лекар ще прецени дали имаш нужда и ако да-съответната доза.
Виж целия пост
# 8
Здравей, аз съм по същия начин. Казаха ми да си пия магнезия и да лежа, ама наистина лежане, а ако не отминат в болницата на малко системи.
Моите понякога са и болезнени, но но шпа, търпение и ако не става - болницата или поне така каза моята лекарка. На мен понеже не ми се ходи в болница, лежа си в къщи и се моля да са по-нарядко, а че са всеки ден - всеки ден са си.
успех, ще разминат, ако си послушна  Wink
Виж целия пост
# 9
Аз бях като теб и въпреки това преносих 9 дена.Бях 3 дни в болница,но не ми послужи за нищо.Пиех си магнерот и папаверин до на4алото на 9 месец.Неприятно е да.Лека бременност и не се натоварвай.
Виж целия пост
# 10
Ти по какво съдиш,че са контракции?
Виж целия пост
# 11
Аз имам пък някакви странни дърпащо-пробождащи болки по целия корем, особенно след като спя 2-3 часа.....по това, което описвате май не са контракции, но от какво ли са предизвикани? Възможно ли е от бързото нарастване на матката?
Виж целия пост
# 12
Казаха ми, че когато се стегне корема и става твърд това са контракции.А това придърпване и пробождане и аз го имах,това било от нарастващата матка.
Виж целия пост
# 13
Казаха ми, че когато се стегне корема и става твърд това са контракции.А това придърпване и пробождане и аз го имах,това било от нарастващата матка.

сигурно е така, просто мен ме притеснява, че като започнат пробожднията направо не мога да се движа- а ако легна положението става още по-лошо.... newsm78

Дано контракциите ти спрат с назначените лекарства! Praynig
Виж целия пост
# 14
Моят съвет е да се обадиш на гинеколога си. Не е нормално да имаш контракции в този период от бременността. Аз имах доста проблемна бременност с такива контракции почти цялата бременност, но най силни и чести бяха в петия и шестия месец. Заради тях и заради други проблеми прекарах в болницата 5 месеца и половина. Почивай си повече и не се притеснявай! Успех и леко бременеене!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия