гимназии в плевен

  • 3 019
  • 3
Моля Ви , помогнете с избора на добри гимназии в Плевен.Ако някой може да каже и какви балове са необходими за съответните паралелки.По специално се интересувам от тези в ГПЧЕ.Например прием 2007/2008 с какъв бал са приемали за английски и немски Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Здравей, като чета написаното от теб, май не искаш да се ориентираш за гимназия, а се интересуваш повече от балообразуването:
В Плевен има много гимназии, като всяка е с различна слава. Аз препоръчвам математическата, но варианти са още: Интелекта,  Химическия, ЛВТ, "Талаша", Строителния техникум (бивш), няколко реални гимназии.. Имаше и още, но в момента не се сещам... За бала за съжаление не мога да помогна, но това не е определящо.. всеки випуск е с различен ценз, съответно бал, така че да се ориентираш по него не е показателно.
Успех с кандидатстването!
Виж целия пост
# 2
Да права си.Наистина по скоро ме вълнува с какви оценки приемат в езиковата.За МГ знам ,че е много добра но моето дете не е за нея.Чувам много лоши отзиви за ГПЧЕ , а бих искала детето ми да учи там.Ако някои има информация ще се радвам да я сподели newsm78
Виж целия пост
# 3
Здрасти! Моята племеница учи там и честно казано е много доволна. допи и аз се замислям дали да не пратя и синчето там
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия