Спешно моля ви - кръводарители за Пловдив

  • 1 055
  • 11
Баба ми умира ако не и се прилее кръв, моля ви момичета помогнете.
Ако има такива от вас, които биха могли да дадат кръв в Хирургиите или в Окръжна болница ви моля да ми пишете на лични.
Моля ви, спасете един човешки живот Confused
Благодаря предварително...
Виж целия пост
# 1
Побутвам темата, за да я видят повече хора.
Виж целия пост
# 2
Денито   Коя кръвна група?
Виж целия пост
# 3
Без значение е кръвната група, те имат кръв в болниците, но не приливат ако някой близък или познат не е дал Cry. Днес лекуващият и лекар ми каза " Ако не дойдат кръводарители за тази жена... съжалявам не съм Господ и не мога да направя нищо"
Едно момиче днес от форума даде кръв а аз все още не мога да повярвам, че съществуват толкова добри хора.
Положението е много сериозно и ако не и преливат кръв известно време баба ми ще почине.
Благодаря на всички, които се отзовават, БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА!!!
Сълзите ми не спират, но и това не помага, отгледала ме е от съвсем мъничка а аз не мога да направя нищо, за да и помогна, сърцето ми се раздира от мъка. Дадох кръв веднъж, но не можело повече за съжаление Cry
Искам само да добавя, че има доста познати които поискаха пари, но ние нямаме финансовата възможност да плащаме, явно такъв е живота - който няма пари загива... Cry
Живот...
Виж целия пост
# 4
Сигурна съм,че ще дойдат още хора PeaceКажи колко човека търсиш,докога трябва да се събере кръвта?
Миналата седмица минах по тоя път,но момичетата от форума ме спасиха Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Да добавя,че има хора,които твърдо обещават,но не отиват да дадат.Затова питайте сестрите колко хора са дали за баба ти.
Прегръдки и кураж ти пращам Hug
Виж целия пост
# 5
Ами със голям кръвоизлив е и кръв ще ни трябва докато лекарите не успеят да го спрат Cry
Желаещите да дадат кръв могат да го направят в Хирургиите на Пещерско шосе всеки ден до 14:30 часа.
Кръвта е в помощ на Ивана Станчева - трябва да се каже, за да се напише в бележката, която се носи на 11 етаж в 7 стая  - стаята на баба.
Виж целия пост
# 6
Побутвам и аз. Дано се отзоват повече хора. За съжаление съм далече от Пловдив. Но се моля баба ти да се оправи скоро  Praynig
Виж целия пост
# 7
Аз не ставам - с анемия Таласемия съм, но ще пратя съобщение на приятели и познати.
Стискам палци да се оправи жената.
Виж целия пост
# 8
Какво стана,дойдоха ли хора?
Виж целия пост
# 9
Благодаря на всички които се отзоваха, може да са трима човека, но го направиха от сърце...
Бабчето ми почина днес...
Нямам сили да пиша повече, извинете ме...


********************************
Почивай в мир мила бабо  Flowers Rose Flowers Rose

********************************

Ще помоля модераторите на този подфорум да изтрият темата!
Виж целия пост
# 10
Moите съболезнования, Денито.  Sad  Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 11
О, миличка, така съжалявам. Приеми моите съболезнования за загубата ти  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия