За самотните мами: как разпускате?

  • 1 816
  • 23
Днеска разхлабих възела:
приспах малчо, взех си бира...
Виж целия пост
# 1
Определено имам нужда , не е задължително да се напия но......

(цял ден сам  като кукувица, не ме критикувайте имам си  причините , не искам да се оплаквам)
Виж целия пост
# 2
Обуй си анцуг с хлабав ластик. Аз така, като съм на бира.
Виж целия пост
# 3
В по-предния си пост написах,че искам да напусна 'мъжа си" ,направих още един компромис-няма пак да изпадам в подробности,мъча се тук да намеря приятелки но не мога. Тук всеки се звездее с нещо -а аз нищо нямам , малчо си го гледам със всички екстри (нямам количка от 1000 лв  все пак ) Но пак има едно делене ,едно преструване)
и аз съм човек ,не съм животно............
Виж целия пост
# 4
Обуй си анцуг с хлабав ластик. Аз така, като съм на бира.

Вълчо, просто ме забива цялата тая атмосфера-ми нямам си чичо владика та поп да стана......
Виж целия пост
# 5
Ето една прекрасна тема по този повод в "Родители отглеждащи сами децата си":
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=403117.0
  bouquet
Виж целия пост
# 6
Не съм сама, имам човек до мене ,но само дето го имам.........
В момента пиша в супер гадно настроение , та хората в също положение надявам се да ме разберат
Виж целия пост
# 7
Не си само ти. Не че е успокоение..
Аз съм на джин / тоник.
И аз с един такъв хубавец като твоя..
И аз с такова настроение..
Виж целия пост
# 8
Мама на Мити, извинявай, не съм те разбрала.  Embarassed
Е, аз съм на бира... Наздраве!
Виж целия пост
# 9
Не се връзвай на това надцакване на мамите, коя е по-по-най и коя какво има.
Надцакват се една друга, картинки в нета бол. Едвам си плащат нета.
Наздраве от панелка в края на края на Делиормана. Я виж какъв хубав Митя имаш.
Виж целия пост
# 10
 Милички,завиждам ви благородно............
Виж целия пост
# 11
Таралянкаме се днес със съпружеството в семейното возило и на един светофар пред нас гледам - бял мерцедес. Ама разбрах, че е мерцедес по дупчиците на мястото, където трябваше да е емблемата. И много други неща му липсваха на този ветеран на нашите пътища, достолепния дядо на днешните мерцедеси - задна броня, странични огледала...
Та се присетих и разказах на съпружеството един коментар, който четох наскоро в някакъв новинарски сайт. Статията беше за пътнотранспортно произшествие на междуселски път, в което участваха младежи с мерцедес. И по този повод българин, явно живеещ в чужбина, се изцепи нещо в смисъл: откъде тези келеши имат толкова пари за мерцедес. И отдолу местните го светнаха, че това, че е мерцедес, не означава, че си помни годините...  Mr. Green
Хубава марка е мерцедесът - любимата талига на селските ни събратя.

Дано разбра какво искам да ти кажа.
Наздраве!  beer


ПП Когато бях в майчинство, използвах момента и изчетох един вагон книги. Е, вярно, тогава нямаше компютри, нямаше нет, даже сериалите бяха по един на ден, но все пак...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Първо - не си сама, какво хубаво бебе  имаш.
Пийни си биричка, отпусни се. Всеки има нужда малко да се разнообрази.
Порови и з форума - може би има тема на майките от града ти. Там ще се запознаеш  и после ще си пишете и може да се видите.
А, наздраве!
Иначе - и аз съм сама. Скъпия си поправя БМВ-то/от абитурентския му бал/, дъщерята на концерт на Лимп...не знам как се пише.
Сега се радвай  на Мити, че като порасне все с компании ще бъде.
Виж целия пост
# 13
Мили съфорумки............, малчо се радва и беснее,не искам да  има живот какъвто беше моя...... просто сега в града в който живеем не искам да усеща лицемерието и материалността
Виж целия пост
# 14
Какчето го е написала страхотно! Няма какво да добавя.
И аз съм сама. Мъжо разхожда ловното си куче. Гледа го повече от жена.  Mr. Green
Децата са ми малки, но търчат по двора с приятелчета.
Пия бира, слушам Ищар, чета ви... Какво да искам повече?!  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия