Моля за отзиви за почивка в Добринище!

  • 7 098
  • 10
Препоръчаха ми Добринище за почивка през лятото.
Излизало по-евтино, а имало и много хубав басейн с минерална вода за децата.
Някой има ли впечатления от там?
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Ние две години поред почиваме в Добринище. Миналата година бяхме в хотел Валентино, а тази година почивахме в новия Валентино 2. Отлични хотели, изключително любезни и гостоприемни стопани. Ресторанта е върха. Храната е много вкусна, а цените са направо смешни в сравнение с тези в София. Тази Нова година мислим да празнуваме там, живот и здраве. Иначе града си е като едно голямо село. Въздуха е много чист. Има къде да се разходиш. Наблизо е резервата Белица с мечките. Може да се качите до връх Без бог с лифта. Там наистина се почива прекрасно. Peace
Виж целия пост
# 2
НИЕ ЖИВЯХМЕ ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ В БАНСКО,КОЕТО Е НА 5 КМ.ОТ ДОБРИНИЩЕ И СМЕ ХОДИЛИ ПОЧТИ ВСЕКИ ДЕН НА МИНЕРАЛНИЯ БАСЕЙН.НАИСТИНА БАСЕЙНА Е МНОГО ХУБАВ,4ИСТ,МИНЕРАЛЕН .САМО НЕДОСТАТЪК БЕ6Е ,4Е МУЗИКАТА Е МАЛКО СИЛНА ТАМ И ЗА ДЕТЕТО,АКО СПИ НЕ Е МНОГО ДОБРЕ,НО ПЪК НЕ  Е 4АК БОЛКА ЗА УМИРАНЕ.НА НАС В ДОБРИНИЩЕ МНОГО НИ ХАРЕСА. САМИТЕ ХОРА СА МНОГО ДОБРИ И УЧТИВИ.ВЪЗДУХА Е МНОГО ЧИСТ И Е МНОГО СПОКОЙНО.
Виж целия пост
# 3
Две години сме ходили на почивка в Добринище.Съпругът ми е локомотивен машинист и там имат станция.Селцето е много спокойно и приятно.Има си вечер къде да излезеш.Ние ходихме в една механа където имаше и оркестър и си прекарвахме супер весело.Винаги ходехме и до една баба която отглежда еделвайси в двора и си купувахме за вкъщи и приятели.Не пропускайте и разходка до връх Безбог с лифт.Горе е много приятно.Ако искате спокойна почивка там сигурно ще ви хареса Peace.
Виж целия пост
# 4
Този уикенд бяхме в Добринище.Наистина е много хубаво и доста топло.Детския басейн е с топла вода и много приятен за децата ,големия е с по хладка вода.Относно високата музика не беше чалга а денс ,но е приятно за слушане.На мен ми се стори доста високи цените за вход- 6 лв.за възрастен и 3 лв. за дете.Това включва чадър и шезлонг.Хапвахме от съседния ресторант.
От кръчмите посетихме Македонски ресторант /май се казваше/ залепена е до парка с минералната баня.Скъпичко е ,но много вкусно с големи порции.
Виж целия пост
# 5
Ще препоръчате ли и хотели там? Бебка е  на 6 месеца сме и искам да я заведа някъде далеч от мърсотията на София!
Виж целия пост
# 6
Хотел не мога да препоръчам тъй като бяхме в станцията на БДЖ. За хапване обаче препоръчвам "Македонска къща" в центъра на Добринище и "Рибарника" - по пътя за пистата. На Безбог също е много хубаво пътува се около 20-30 мин с лифт.
Виж целия пост
# 7
Здравейте и от мен
Горещо, много горещо препоръчвам хотел Валентино или новият им хотел Валентино 2. Собствениците Надя и Вальо са просто страхотни. Винаги, когато ходим там се чуствам като на гости при приятели. Последно бяхме за Великден с още едно приятелско семейство и изкарахме чудесно. Цената беше 50 лв. за стаята с включена закуска - а  закуската е на блок маса и има разнообразен избор и всичко е вкусно. Колкото до минералния плаж разкошен е. Посетихме го миналото лято. Топла вода, детски басейн, воден бар, тревичка, шезлонги, просто чудесно. Дъщеря ми цял ден не излезе от водата.
Виж целия пост
# 8
Много приятно градче. Името му произлиза от добрите неща, с които е дарено.
На сайта долу или в профила ми има изчерпателна информация за Добринище.
Виж целия пост
# 9






Много добри отзиви има за къща "Алпиец"!

И апартаменти "Васи"

За повече подробности,
виж сайта:
Виж целия пост
# 10
Мдам.
Чудно е в Добринище...
Особено при хората, при които отсядаме  Hug Невероятно добри, с големи сърца   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия