Синузит Помогнете ми!!

  • 2 782
  • 6
Помощ! Вече не знам какво да правя..
Става въпрос за баща ми. Ходи се вря из едни прахоляци да почиства, вдига пушилка, диша я и така няколко дена. Сега от 4 дена не може да диша, синузита му се активира. Ни навън, ни на вътре. Слага Виброцил и пие Геометрол от началото още, но няма НИКАКЪВ ефект ooooh! Мъчи се човечеца,не може да диша, не може дори да се наспи..
Ако знаете някой лек, моля ви кажете
Виж целия пост
# 1
Снимка правена ли е?
Защото знам, че трябва да се пие антибиотик, ако се види възпаление на снимката.

Всъщност какво е геометрол?

Ако човека е навит да си изгори кожата - намажи кожата на лицето - при синусите - с мед, сложи парчета вестник отгоре и върху вестника - притисках вълнени терличета останали от бебешко време. Няколко часа след това секрета се втечни и започнах да го преглъщам. Синузит нямам, но майка ми има, и тя действа по същия начин.
Виж целия пост
# 2
Може да пробва инхалации с морска сол или хлебна сода без да маха водата от котлона да се завие с една хавлия и да вдишва колкото може повече през носа и да издишва през устата (много е гадно, но при мен определено имаше ефект най-вече морската сол), а след в двете ноздри се слага захаросан мед колкото грахово зърно и главата се дава силно назад за да може меда постепенно да се стича към носоглъдката - и това е много гадно, но се стои колкото се може повече. 
Виж целия пост
# 3
Естествено!Морска сол!Само товаще помогне от бабините илачи.
Затопляш в паничка на котлона изсипваш в хавлиена кесия(тривка) или каквото имаш под ръка и слагаш на синусите.Горещо,но да може да се търпи все пак.Хем приятничко ,хем отпуска  Laughing
Бързо оздравяване Praynig
Виж целия пост
# 4
Контрастните бани имат много добър ефект при синузит. Пълниш 2 съда - с ледена и гореща (колкото може да изтърпи баща ти) вода. Топва си челото и носа в горещата вода (синусите да са потопени, диша през носа) за 30 сек. после веднага прави същото потапяне за 1 минута в студената и така повтаря десетина пъти и 2-та съда. Може да доливаш гореща вода като поизстине предната. До половин час след процедурата почва да изтича гнойния секрет през носа и гърлото. Методът е използван с успех от наши близки за синузит, а съпругът ми е доволен и го ползва и при тежка хрема.
Успех!
Виж целия пост
# 5
Геломиртол - етерично масло, под формата на капсули. При мен - страхотен ефект, добри отзиви.
Виж целия пост
# 6
Естествено!Морска сол!Само товаще помогне от бабините илачи.
Затопляш в паничка на котлона изсипваш в хавлиена кесия(тривка) или каквото имаш под ръка и слагаш на синусите.Горещо,но да може да се търпи все пак.Хем приятничко ,хем отпуска Laughing

 newsm10 newsm10 да знаеш, че това е най-приятният начин да се прочистят синусите!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия