Схващане или засягане на някакъв нерв?

  • 1 204
  • 5
От 2-3 дни се сдобих с това Sad. Десният крак ми се схваща, като болката започва от кръста, върви надолу по крака и нагоре към тила. Незнам дали разбрахте добре от тези обяснения, но много, много ме боли Cry
На какво ли може да се дължи това? newsm78 Утре съм на лекар, ама как ще издържа до утре #Cussing out Не мога да стана сама от леглото smile3511
Виж целия пост
# 1
Ишиас! Често се среща при бременни-поради притискане, относителен недостиг на вит В и отик на тъканите от прогестерона. Много е гадно. Close
На мен така ми изтръпват ръцете нощем.
Виж целия пост
# 2
 и на мен ми се случваше през 5 и началото на 6 месец , но при мен беше схващане на крака (единият) и болки в кръста и опашната кост. Първо ми се схващаше само едният 2,3 седмица и после се премести на другият, слава богу не бяха и двата едновременно.Случвашеше при ставане от стол, легло и колкото и внимателно да ставах нямаше спасение.
Лекарката ми каза че е от разпускане на мускулатурата и растенето на бебето. Направо не можех да ходя като ме хване , и стъпването беше много болезнено.
Виж целия пост
# 3
А приемали ли сте някакви лекарства за облекчаване на болките?
Виж целия пост
# 4
не, но може да опиташ Парацетамол, ако много те мъчи.
Виж целия пост
# 5
Ne se machi s hapcheta,njma osoben efekt.Probvai s jdki,ako mogesh ne pecheni,banani i za njkolko dni shte ti mine,Az bjh taka po dva -tri dni,shvashtah se ot dupeto i adski boleshe,no prodalgavah da se dviga.inache se piat njkakvi hapcheta s magnezii,tova e sledstvie na namaljlo kolichestvo magnezii v organizma ti
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия