С какви пюрета храните бебетата?

  • 1 581
  • 36
Домашни, купешки? Нашенски, вносни? Каква марка? Просто гледам да се ориентирам, че започвам пюретата и се чувствам малко като пате в калчища, нищо, че ми е второ!  Embarassed Wink
Виж целия пост
# 1
Semper и HIPP. Вярно, скъпи са, но както ще прочетеш и в други теми българските са  Confounded,    бебчовците newsm45, а мамите smile3511
Виж целия пост
# 2
Само домашни.
Виж целия пост
# 3
От готовите-Семпер и Гербер.Домашни не съм правила-мина направо на нашата храна Wink
Виж целия пост
# 4
HIPP, но ние сме от скоро на пюрета, а домашни не иска!
Виж целия пост
# 5
Докторът ни препоръча Hipp, Semper, Gerber, Nestle и май още нещо, ама кое беше...
Доволна съм.
Виж целия пост
# 6
Аз отскоро започнах да давам плодови пюрета. Досега е яла HIPP и АМ АМ. Според мен българските на АМ АМ са много хубави. А и защо в крайна сметка да не подкрепяме българските производители на качествени продукти! Grinning
Виж целия пост
# 7
От скоро готвя, но досега ядеше само на Hipp
Виж целия пост
# 8
само Хип и Семпер! Особено вторите са невероятни!!!! за съжаление тук няма Семпер,а за ОЩЕ по-голямо съжаление тези на Хип нямат нищо общо с нашенските SadМислех,че са добри,но се оказа че тук са много по-добри Thinking
Виж целия пост
# 9
АЛЕТЕ и СЪНВАЛ.Взимам инцидентно и ХИПП-ски,но предимно АЛЕТЕ на НЕСТЛЕ ядем.Водят се ниско алергенни,190 грама.От ХИПП взимам,когато ще ходим нанякъде,за да  е точно за едно ядене-понеже той повече от 130 грама досега не е изяждал.
Виж целия пост
# 10
Домашно приготвени  Heart Eyes и от време на време като нямам възможност да приготвя на АМ АМ  Grinning
Виж целия пост
# 11
Semper и HIPP - това са любимите на Лора  Heart Eyes
Веднъж опита българско и повърна  Sick
Виж целия пост
# 12
Само домашни.
Виж целия пост
# 13
Домашни защото знам със сигурност какво има вътре!
Виж целия пост
# 14
През седмицата сме на детска кухня и плодов сок или пюре на ХИПП.В събота сме на зеленч. и плод. на ХИПП,а в неделя си правя сама зеленчуковото пюре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия