BIOXET крем против ОКОСМЯВАНЕ?

  • 88 958
  • 360
Е това чудо го виждам за първи път. И въобще за първи път чувам за козметичен крем, който редуцира окосмяването като подтиска развитието на космения фуликул. Звучи чудесно, аз едва ли не цял живот такъв крем за лице съм търсила, въпроса е колко може да му се вярва Thinking
Значи, този продукт си е крем като крем - хидратиращ, дори изцяло натурален. Дават го, че може да се използва с други кремове или самостоятелно, като летния сезон не е проблем за разлика от фото- и лазер-епилациите... дъра-бъра...
Казвайте сега какво мислите? Някой ползвал ли е този или подобен крем за лице / за тяло?
Виж целия пост
# 1
Е това чудо го виждам за първи път. И въобще за първи път чувам за козметичен крем, който редуцира окосмяването като подтиска развитието на космения фуликул. Звучи чудесно, аз едва ли не цял живот такъв крем за лице съм търсила, въпроса е колко може да му се вярва Thinking
Значи, този продукт си е крем като крем - хидратиращ, дори изцяло натурален. Дават го, че може да се използва с други кремове или самостоятелно, като летния сезон не е проблем за разлика от фото- и лазер-епилациите... дъра-бъра...
Казвайте сега какво мислите? Някой ползвал ли е този или подобен крем за лице / за тяло?
Здравей..

Не съм ползвала този или подобен крем против окосмяване..
Но за BIOXET чувам добри отзиви..

Та искам да попитам къде се продава този крем и горе-долу колко струва..???
newsm78  bouquet

Виж целия пост
# 2
Ето какво намерих аз:

http://www.framar.bg/search_products_qyery-BIOXET
Виж целия пост
# 3
Прочетих и тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=378626.0, където става въпрос за подобни продукти, но те се използват непосредствено след депилация, локално. Принципа е подобен, но този BIOXET си се използва като нормален хидратиращ крем за лице, може локално, но нямало проблем да си се използва и за цялото лице/шия.
Продават го в аптеките. Там се подрежда до другите медицински козметики - Avene, Vichy, Bioderma..., тоест броят го във високия клас козметика.
Цена - 40,50 до 42лв различно.
NoName2009 , какви други продукти на BIOXET има?
Добре де, ще го тествам и ще пиша след това.
Виж целия пост
# 4
Не намирам информация кой е производитела на този крем?  Какви съставки съдържа? На каква група хора е тестван? И след като не намирам отговор на тези въпроси се чудя дали изобщо действа, или просто някой е решил да забогатява за сметка на хората с такъв проблем.
Виж целия пост
# 5
И на мен това ми е чуденката.
Иначе производителя е B'IOTA laboratories, Турция! - сериозна козметична компания, която последно време набира скорост.
Друго, четейки предишната тема за другите кремове за обезкосмяване, и Sky Face и Tala са произведени в Близкия Изток, пазари на които окосмяването си е проблем, но и жените се епилират надлежно, редовно и от-до. Това ме навежда на мисълта, че трябва да действа.
Трето, и Sky Face и Bioxet са тествани в една и съща клинична лаборатория в Мюнстер, Германия - Dermatest. Резултатите на Bioxet, обаче ми харесват повече: след 3 месеца употреба броя на космите намалява с 57%, а след 6 месеца - до 80%. Същата лаборатория за Sky Face се е произнесла, че намалява окосмяването до 55% но няма данни след колко месечна употреба. Sky Face-ът увеличавал периода между епилациите, а за Bioxet-а се твърди, че след 6-тия месец не ти трябва епилация Thinking
Еми, това прочетох... дали е бла -бла само един тест може да покаже.
Май ще се жертвам да го ползвам Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Запис  Peace
Виж целия пост
# 7
Kabiv ,чакаме отзиви!  Rolling Eyes Звучи много обещаващо Flutter
Виж целия пост
# 8
Тъй като тази тема беше по-наблизо от "Скай фейс"-а, исках да попитам - могат ли да се нанасят един след друг след епилиране Керапил и след това BIOXET или Скай фейс? Дали ще си пречат нещо, защото аз имам нужда от Керапил-а и исках да попитам дали някой знае дали могат да се използват в симбиоза?  newsm78
Виж целия пост
# 9
И Биоксет трябва да се ползва след епилация (изскубване на космите ) за по-бързи резултати, но може и без.
Поне така пище на брошурата.
 Много съм се зачудила за този крем.
Ще се радвам, някой да сподели отзиви за него!
 Hug
Виж целия пост
# 10
Може ли, да помоля някой да ми каже къде в София го продават това чудо?
Конкретно питам за това.
Виж целия пост
# 11
Много интересен продукт;ще ви следя за информация ! Hug
Виж целия пост
# 12
И аз следя за отзиви.
Виж целия пост
# 13
Kabiv, пробва ли го вече?
Виж целия пост
# 14
Здравейте,

ползвам крема от 2 седмици, в Турция бил много известен.

Засега не виждам резултат, но трябва време.

Пише, че може да се използва с други кремове, като се спазва интервал от 30 мин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия