електрическа помпа за кърма

  • 1 407
  • 24
препоръчайте ми електрическа помпа за кърма,нуждая се от нещо бързо и ефективно Wink
Виж целия пост
# 1
Върти ми се в главата, че Зори беше ползвала електрическата помпа на Нук и коментира, че ръчната Авент Исиз е по-добра.

Аз съм ползвала почти всички ръчни помпи на БГ пазара, авентската е № 1 - няма такава помпа! Ако целиш бързина - пак тя! Недостатъкът й е, че не може да цеди от двете цици едновременно Sad
Виж целия пост
# 2
Аз имах в началото Амеда. След това минах на ръчна и ръчната ми върши по-добра работа, по-бързо става и изцеждам тройно по-големи количества, отколкото с електрическата
Виж целия пост
# 3
а от ръчните най-добра е на Avent isis,така ли?
Виж целия пост
# 4
а от ръчните най-добра е на Avent isis,така ли?
Точно така и токова много я хвалят всички, че чак ме е яд, че не ми се наложи да си я купя Mr. Green
Виж целия пост
# 5
а от ръчните най-добра е на Avent isis,така ли?

  Hands Thumbsup
Точно така!

Аз имам и двете помпи (Авент изис и Нук електрическа)  сравнявайки ги, Авента няма равна. Тази на Нук, въпреки че има копченце за намаляване силата на вакуума, пак е доста травмираща за зърната. Мен направо си ме болеше, докато с ръчната на Авент, никога не съм имала този проблем.
Абе чувството с електрическата е все едно си крава, включена към доилен апарат Animal Cow
Виж целия пост
# 6
И аз да дам един глас за Авент.
Най-добрата помпа.
Писала съм го няколко пъти досега и ПАК я препоръчвам.
Виж целия пост
# 7
Абе чувството с електрическата е все едно си крава, включена към доилен апарат Animal Cow
rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo
Зори, извинявай, но си те представих и не можах да се стърпя Laughing
Виж целия пост
# 8
И аз съм за Авент. Става бързо и не е травмиращо.
Виж целия пост
# 9
Абе чувството с електрическата е все едно си крава, включена към доилен апарат Animal Cow
rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo
Зори, извинявай, но си те представих и не можах да се стърпя Laughing

 smile3534
Виж целия пост
# 10
Една позната казваше, че с авентската помпа усещането било почти като секс.  newsm53
(голяма реклама й дръпнахме на тая пущина)
Виж целия пост
# 11
Авентската е почти като сукането, още един глас за нея!
Виж целия пост
# 12

 rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo
Зори, извинявай, но си те представих и не можах да се стърпя Laughing
Че то си е точно така бе!  Mr. Green Аз лично го приемах не като цедене, а като млекодой в първият месец #Crazy
Виж целия пост
# 13
Една позната казваше, че с авентската помпа усещането било почти като секс.  newsm53
(голяма реклама й дръпнахме на тая пущина)
хихи.... най-новия артикул в секс-шопа - АВЕНТ ИЗИС Mr. Green Laughing
Виж целия пост
# 14
В работата в стаята, в която аз се цедя идват още 2 жени. И двете ползват Medela, мисля, че е при това двойна помпа, т.е. едновременно от двете гърди цеди. Мисля, че е много ефективна. Все повече от мен изцеждат Sad
Виж на www.medela.com
Аз съм с прословутата Авент. Предимство определено е, че не ти трябва ток, с нея съм се цедила и като ходихме на ски като Дани беше бебе, горе в планината.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия